Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarPublicationsFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Gif slikice
08/12/17, 10:16 pm by Erra

» Ono što trenutno slušam je?
08/12/17, 10:12 pm by Erra

» Mostovi
08/12/17, 10:06 pm by Erra

» Dodatni smajlići
08/12/17, 10:03 pm by Erra

» Pogodi tko će postati poslije tebe
08/12/17, 10:01 pm by Erra

» Što Vas najviše opušta?
08/12/17, 09:59 pm by Erra

» Dobro nam dosli :)
08/12/17, 09:58 pm by Erra

» Kako se trenutno osjećaš?
08/12/17, 05:09 pm by Ana

» Topic Istine
08/12/17, 05:09 pm by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11180
PostajNaslov: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   26/01/16, 08:52 am

Uvjerenje da je partnerova zadaća da vam pruži užitak, preskakanje predigre, izbjegavanje razgovora o seksu i odbojnost prema eksperimentiranju "kvare" seks

Preskačete predigru

Dovoljno ste dugo u vezi da gotovo imate dogovoreno vrijeme za seks te vrlo brzo "prelazite" na stvar? Predigra je često najvažniji dio seksa, jer je vrlo važno da oba partnera budu dovoljno uzbuđena, fokusirana i željna. Uključite li u svoj seksualni život više mašte, odgađate li početak odnosa i dopustite li svom tijelu da se dobro pripremi na vođenje ljubavi, omogućit ćete si da lakše dođete do vrhunca i doživite eksplozivan seks, kažu psiholozi.

Ne izgovarate svoje želje

Bilo da sami ne govorite što biste u seksu voljeli, ili na to ne potičete svoga partnera zbog neugode ili srama, podsvjesno lišavate svoj seksualni život brojnih užitaka. Riječi mogu poslužiti kao najbolji afrodizijak i zbog toga se ne libite reći partneru koliko, kada i gdje ga želite. Pripremite "teren" lascivnim SMS-om ili telefonskim pozivom, a "prljave" želje koje ćete šapnuti partneru na uhu u društvu djelovat će bolje nego što bi ikada pomislili.
Ne usudite se riskirati

Predvidljiv seks zamka je u koju upadaju mnogobrojni parovi, a jedino rješenje je eksperimentiranje. Bilo da je riječ o novim igricama, ispunjavanju fantazija, uvođenju pomagala ili seksi odorama, budite otvoreni za opcije koji će uvesti raznovrsnost u vaš seksualni život. Kombinirajte seks "na brzaka" i dugotrajno vođenje ljubavi, kao i klasični i inovativni seks tako da ne zapadnete u rutinu. Probajte mijenjati lokacije i odvažite se na seks u autu, kadi ili za kuhinjskim stolom, jer što god za vas pali, dobro je za odnos, kažu seks terapeuti.
Previše ste kritički nastrojeni

Iako trebate partneru reći ako vam nešto ne odgovara, to treba učiniti na ohrabrujući način, a ne kritikom. Izbjegavajte izraze poput "ne radi to", "ne sviđa mi se kako to radiš" ili "prestani", već se usmjerite na ono pozitivno. Recite partneru "obožavam dok me diraš tu" ili "ovo je odlično" kako biste ga naveli na dobar trag.

[You must be registered and logged in to see this link.]

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   26/01/16, 09:02 am

Za dobar sex potrebno je puno vise od same izvedbe,ne mislim samo na predigru,jer i ona moze postati rutina koja prije ili poslije dosadi,vrijeme koje si uzmemo za partnera,posvecenost i paznja za malene detalje puno prije samog odnosa,na svakodnevnoj bazi.Za takvo nesto  ponajprije treba imati zelju,ljubav,postovanje prema partneru.A kada se to izgubi sex moze samo da bude prosjecan,tek toliko da kazes da ga imas,a kao takav osobno mi ne treba :etooo:

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Yocker
Pisac
Pisac

Broj postova : 653
PostajNaslov: Re: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   26/01/16, 08:34 pm

Sexas li se ti kada!??????!!!!! :cekam:
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   26/01/16, 09:09 pm

yap i bas je onak po mom gustu :hihih

A sta je po tvome bitno za dobar sex?

---------------
[Vrh] Go down
Yocker
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   27/01/16, 03:30 pm

Spontanost i partnerica koju volis...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   27/01/16, 04:03 pm

to si prepisao od mene :hihih

---------------
[Vrh] Go down
Yocker
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   29/01/16, 03:27 pm

I ti volis partnericu ? :heh
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   29/01/16, 05:59 pm

e sad si neozbiljan :tuca: :hihih

---------------
[Vrh] Go down
Yocker
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   30/01/16, 08:08 am

Cuj, a zakaj ostali izbjegavaju ovu temu?
Kaj se jedino nama tu sexa :ups ?
Ili ?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...   

[Vrh] Go down

Zašto je seks postao loš? Krivi su egoizam, šutnja i rutina...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Facebook, Zanimljive grupe na facebook-u,
» Tete frizerke savjetuju 4
» Biografije i intervjui
» Biseksualci - s kojim spolom je bolji seks?
» Bolovi u ranoj trudnoci