Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarPublicationsFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Gif slikice
08/12/17, 10:16 pm by Erra

» Ono što trenutno slušam je?
08/12/17, 10:12 pm by Erra

» Mostovi
08/12/17, 10:06 pm by Erra

» Dodatni smajlići
08/12/17, 10:03 pm by Erra

» Pogodi tko će postati poslije tebe
08/12/17, 10:01 pm by Erra

» Što Vas najviše opušta?
08/12/17, 09:59 pm by Erra

» Dobro nam dosli :)
08/12/17, 09:58 pm by Erra

» Kako se trenutno osjećaš?
08/12/17, 05:09 pm by Ana

» Topic Istine
08/12/17, 05:09 pm by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Birtija

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Next
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11180
PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 07:59 am

po tvojem vjerovatno zasluzim,a cuj svatko ima pravo na svoje misljenje :smille:

dobro vam jutro :cvijet:

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2902
PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 01:10 pm

Dobar dan...
Ana ne daj se :cvijet:
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 08:38 pm

:pusa: 'vecer

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 08:39 pm

' večer ... :)
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 08:47 pm

danas sam pravila Pijesak tortu ostalo je pa ravno jedan komadic :cekic al dosta da se zasladis :)

[You must be registered and logged in to see this image.]

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 08:50 pm

... hvala ti što se odričeš zadnjeg komadića... meni to uvijek bude najdraži zalogaj kod kolača... :) ... a zašto se zove pijesak torta?
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 08:57 pm

nema na cemu :) zato jer dok je jedes kao da je pijesak,samo sa predivnim okusom,pravljena je od pudinga cokoladnog i vanilijinog,u cokoladni dio se doda usitnjen keks,u polovicu vanilijinog kokos,drugu polovicu mljeveni orasi,gore slag...spoj tih sitnih mrvica je bas kao pijesak :dada:

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 09:04 pm

... i nije suha koliko mi se čini... ostaje kremasta kad ima u sebi pudinga... bem mu miša, a ja nemam doma ništ slatkog :hihih ... kaj bum sad?
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 09:11 pm

hehe ne,niti malo suha,sama je krema umm milina za papkati ,sada?popiti casu vode i krevet :hihih moj recept isprobani

...lijepe snove ti zelim :hug:

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Birtija   16/02/16, 09:23 pm

'noć :hug:
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2902
PostajNaslov: Re: Birtija   17/02/16, 12:36 am

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:
danas sam pravila Pijesak tortu ostalo je pa ravno jedan komadic :cekic al dosta da se zasladis :)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je pravo otkriće.... hvala na ideji Ana... :hug:
Samo umjesto kokosa ću morati staviti nešto drugo jer moj darling ne voli kokos... Idem sanjati pijesak tortu i zamišljati njen puni pjenasti okus....

Laku noć svima... :pass:
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Birtija   17/02/16, 10:15 am

drago mi je da ti se svidja,evo i recept

4 pudinga od vanilije
2 pudinga od cokolade
2 slag kreme ili pjene (po zelji)
300 g mljevenog keksa
300 g kokosovog brasna
300 g mljevenih oraha
250 g margarina za kreme
cokoladne mrvice za ukras
1,,5 l mlijeka
secera u cokoladni sam stavila jednu solju ,mjera pa cirka 150 mililitara kao od jogurta solja,u vanilijin sam stavila dvije takve.
Priprema:pudinge skuhati, ohladiti
2.
u cokoladni puding pomijesati mljeveni keks i trecinu margarina
3.
puding od vanilije poloviti i u jedan dio pomijesati kokos a u drugi orahe i takodjer po dio marggarina
4.
u kalup redati prvo smjesu od keksa, kokosa, oraha i na kraju slag i cokolada

i nisam stavljala slag jer nema potrebe,tako je kremastai fina i bez,al moze upotpuniti sam izgled torte :)

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Birtija   17/02/16, 12:39 pm

dobar dan... kolko tu bude suđa za polizati dok se taj kolač radi :hihih
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Birtija   18/02/16, 06:42 pm

hehe a bem ti,da,dobro si primjetio bude ga minimalno tri posude :oooo:

'vecer :hay:

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Birtija   18/02/16, 06:54 pm

'večer :) ... grooozno... čim te spazim, a ja već razmišljam o kolačima :hihih ... peku li se danas neki ?
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Birtija   18/02/16, 06:57 pm

:hihih kod kuce ne,izuzev pudinga od cokolade nakon vecere sto je mali stvor napravio,a na poslu yees,po novom receptu sam pravila jedan bas zanimljiv izgledom,a i fiiin je,,bas sam pisala recept tu na temu kad si stigao ..i jos jedan al on mi je nest sumljiv,sacekat cu do sutra pa cu se onda pohvaliti hehe

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Birtija   18/02/16, 07:08 pm

da, sad sam vidio:): ... morali bi mi jednom zajedno u slastičarnu... poslije bi se pričalo još dugo o nama :hihih
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Birtija   18/02/16, 07:13 pm

heheh a ne,u sirokom luku zaobilazim slasticarne umm znas da sam nekada znala,ujutro razvezem sve,rijesim obaveze i odem u slasticarnu kupim si jedan kolacic sa sumskim vocem i neka krema vanilija je bila umm gotovo svaki dan sam tako eee dobra stara vremena :hihih

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Birtija   18/02/16, 07:21 pm

tak sam ti i ja imal naviku otići poslije posla svaki dan na kavu u jednu birtiju u kvartu... imali su šlag, ali pravi koji su stavljali u kavu... dobre navike se lako usvoje... gotovo jednako lako kao i one loše :hihih :hihih ... nažalost ta se birtija zatvorila, a moram ti reči da se i ne sjećam kada sam zadnji puta negdje popio kavu sa pravim šlagom... sve su to lažnjaci koji se istope u kavi kao da u nju nikad nisu stavljeni... zato sam sada uglavnom na nes klasiku kada sam negdje vani, on ima postojan okus
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Birtija   18/02/16, 07:27 pm

steta pa se zatvorilo,a bemu sve dobro ode :cekic

---------------
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Birtija   

[Vrh] Go down

Birtija
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 36.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Next