Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Ono što trenutno slušam je?
16/10/17, 02:28 pm by Ana

» Najljepša riječ
16/10/17, 02:20 pm by Ana

»  Ili - ili
16/10/17, 02:19 pm by Ana

» Ne volim...
16/10/17, 02:18 pm by Ana

»  Birtija
11/10/17, 08:02 pm by Tolja

» Pogodi tko će postati poslije tebe
11/10/17, 07:57 pm by Tolja

»  Kaladont
22/09/17, 07:59 am by Ana

» Kaladont imena
22/09/17, 07:56 am by Ana

» U ovom trenutku gdje biste željeli biti?
22/09/17, 07:55 am by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Dogodilo se nešto što nitko nije očekivao. Abba je prvi put u posljednjih 30 godina nastupila u punom sastavu

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11164
PostajNaslov: Dogodilo se nešto što nitko nije očekivao. Abba je prvi put u posljednjih 30 godina nastupila u punom sastavu   08/06/16, 08:00 am

Članovi grupe Abba nastupili su ovaj vikend u Stockholmu zajedno prvi put u posljednjih 30 godina, piše Guardian. Taj povijesni nastup dogodio se na jednoj privatnoj gali na kojoj se obilježavala 50. obljetnica prvog susreta Björna Ulvaeusa i Bennyja Anderssona kojima su se u jednom trenutku na pozornici pridružile Agnetha Fältskog i Anni-Frid Lyngstadon.

Članovi nekad megapopularne grupe govorili su okupljenima o svojoj karijeri nakon čega su zajedno izveli Abbin hit Me and I iz 1980. godine. Kako pišu švedski mediji, bio je to nastup kojeg nitko nije očekivao.
Navodno je do minikoncerta došlo usred recitacije stihova spomenute pjesme koju su Lyngstad i Fältskog govorile u čast Anderssona i Ulvaeusa koji su im se potom spontano priključili na pozornici i počeli pjevati. Nažalost, zasad se još nisu pojavile nikakve snimke izvedbe te pjesme, ali zato društvene mreže vrve fotografija tog povijesnog nastupa.
Ogromna pauza

Abba je svoj zadnji nastup u punom sastavu odradila 1982. godine, a posljednji put su svi članovi grupe zajedno viđeni na premijeri Mamma Mie u Stockholmu. Bio je to veliki događaj budući da se članovi grupe nisu pojavili okupljeni čak niti 2010. kad je Abba uvrštena u Rock and Roll Hall of Fame.

Lyngstad se osvrnula na ovo neočekivano okupljanje rekavši da je bilo genijalno i nabijeno osjećajima. “Bili smo na tom putu kroz našu povijest i bilo je jako nostalgično”, rekla je poznata pjevačica Expressenu

[You must be registered and logged in to see this link.]

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down

Dogodilo se nešto što nitko nije očekivao. Abba je prvi put u posljednjih 30 godina nastupila u punom sastavu
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dogodilo se nešto što nitko nije očekivao. Abba je prvi put u posljednjih 30 godina nastupila u punom sastavu
» zasto meni nitko nije rekao? hihihh
» Birajte najsmješnije ime HNL-a
» Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!
» Ja zbunjena... :)