Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarPublicationsFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Ono što trenutno slušam je?
20/11/17, 09:05 pm by Erra

» Brojimo slikom
20/11/17, 08:57 pm by Erra

» Jedno bez drugog ne ide
20/11/17, 08:55 pm by Erra

»  100% je...
20/11/17, 08:54 pm by Erra

»  Birtija
20/11/17, 08:50 pm by Erra

» Topic Istine
20/11/17, 08:39 pm by Erra

» Pogodi tko će postati poslije tebe
20/11/17, 08:37 pm by Erra

» Kako se trenutno osjećaš?
20/11/17, 08:33 pm by Erra

» Citat tjedna
19/11/17, 10:22 pm by Erra

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Mudre Izreke

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Erra
Pisac
Pisac

Broj postova : 4020
PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   28/07/16, 07:52 pm

Ima ljudi koji misle da se širenje pozitivne energije može naučiti, da postoje fraze, riječi ili rečenice koje stvaraju pozitivnu energiju same po sebi. Nije tako. Energija, pozitivna ili negativna, nalazi se u čovjeku. Ne može iz čovjeka izaći ono čega tamo nema. Da bismo mogli širiti mir, moramo se najprije mirom napuniti. Da bismo mogli širiti radost, mora nam najprije srce biti radosno. U suprotnom, i riječi najveće utjehe zvučat će kao napad iz usta nezadovoljnog čovjeka.
Carl Gustav Jung
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   28/07/16, 07:58 pm

Ima ljudi koji imaju malo, a daju sve što imaju.
Takvi ljudi vjeruju u život i životno blago i njihove škrinje nikada nisu prazne.
(Kahlil Gibran)
[Vrh] Go down
Mister Mark
Šef sale
Šef sale

Broj postova : 2230
PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   28/07/16, 09:47 pm

@Erra je napisao/la:
Ima ljudi koji misle da se širenje pozitivne energije može naučiti, da postoje fraze, riječi ili rečenice koje stvaraju pozitivnu energiju same po sebi. Nije tako. Energija, pozitivna ili negativna, nalazi se u čovjeku. Ne može iz čovjeka izaći ono čega tamo nema.  

Ista stvar je i sa ljubavlju.
Ljubav ne mogu širiti ni podijeliti oni koji je nemaju u sebi.
Zato  oni misle da je ljubav negdje vani negdje u drugoj osobi
i misle da ljubav treba tražiti a ne dijeliti. :eto ti:

Možda ovo  nije neka mudrost ali sam morao reći .. :blabla:

---------------
Netko drugi ti treba reći da si dobar, lijep, vrijedan
ako to sam sebi kažeš onda si obični egocentrik
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11171
PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   02/11/16, 06:28 pm

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   03/11/16, 06:41 pm

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   03/11/16, 06:42 pm

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   16/01/17, 08:00 pm

Ovako ja to vidim – ako želite dugu, morate podnijeti kišu.
Dolly Parton

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   16/01/17, 08:01 pm

Takav je život, da čovjek često mora da se stidi onoga što je najljepše u njemu i da upravo to sakriva od svijeta, pa i od onih koji su mu najbliži.
Ivo Andrić

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   16/01/17, 08:01 pm

Zavirio sam u nebo, ja to ne radim baš često. Blago onima koji gledajući gore misle jedino na to da li je oblačno ili ne.
Đorđe Balašević

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   16/01/17, 08:04 pm

Smisao života nije čekati da prestane oluja, već naučiti plesati pod kišom.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   16/01/17, 08:05 pm

Voliti znači dati nekome mogućnost da te uništi, vjerujući da to neće napraviti.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   16/01/17, 08:06 pm

Alkohol, zato što ni jedna dobra priča nije počela s time da je netko jeo salatu. .jeee

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   19/01/17, 08:59 am

"Neka ti nikada ne bude prioritet,neko,ko te smatra opcijom."

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   19/01/17, 09:09 am

” Otvorilo mi se vec više puta, i mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negde je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu.”

Đorđe Balašević

---------------
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   12/06/17, 10:13 pm

Lijepo je biti u društvu svjetlosti kad si sam, a nikad to nije ljepše nego za najcrnje noći bez mjesečine. Ali sviđa se meni i mjesec, način kako rasvjetljava jezera.
Padriac Breathnack
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   26/07/17, 08:21 pm

“Svatko je genijalac. Međutim, ako prosuđujemo ribu na osnovu njene sposobnosti da se penje na stablo, ona će cijeli život provesti u uvjerenju da je glupa. “- Albert Einstein
“Prije nego što si dijagnosticirate depresiju ili nisko samopouzdanje, prvo se uvjerite da niste, u stvari, samo okruženi kretenima.” – Sigmund Freud
“Ako tražite sreću za druge, naći ćete je i za sebe.” – Nepoznat autor
“Ljubav je glagol. Ljubav – osjećaj – je plod ljubavi, glagol. “- Stephen Covey
“Sve se čovjeku može uzeti, osim jedne stvari: posljednje od ljudskih sloboda – pravo na izbor stava u bilo kakvim danim okolnostima, pravo na izbor vlastitog puta.” – Viktor Frankl
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   05/09/17, 07:55 pm

"U našem životu postoji samo jedno, a to je da živimo nasu sudbinu i misiju koja nam je dodijeljena. Ali na kraju se mi zamaramo samo sa bespotrebnim stvarima koje na kraju uništavaju naše snove. "

Paulo Coelho
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Mudre Izreke   

[Vrh] Go down

Mudre Izreke
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mudre izreke poznatih
» Mudre izreke