Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Ono što trenutno slušam je?
16/10/17, 02:28 pm by Ana

» Najljepša riječ
16/10/17, 02:20 pm by Ana

»  Ili - ili
16/10/17, 02:19 pm by Ana

» Ne volim...
16/10/17, 02:18 pm by Ana

»  Birtija
11/10/17, 08:02 pm by Tolja

» Pogodi tko će postati poslije tebe
11/10/17, 07:57 pm by Tolja

»  Kaladont
22/09/17, 07:59 am by Ana

» Kaladont imena
22/09/17, 07:56 am by Ana

» U ovom trenutku gdje biste željeli biti?
22/09/17, 07:55 am by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   23/05/15, 01:07 pm

kamp prikolicu...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11164
PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   28/05/15, 06:04 pm

sunce koje me "bode" u oci :madajj:

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

Broj postova : 3990
PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   28/05/15, 10:02 pm

mjesec....
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   29/05/15, 10:09 pm

...mrak

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   02/06/15, 08:01 pm

roletnu trenutno...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   03/06/15, 06:38 am

predivan dan :sunce

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   18/06/15, 06:46 pm

...stol,stolice kako me mame da odem van popiti kavu jos jednu :hihih

---------------
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

Broj postova : 1350
PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   18/06/15, 07:10 pm

moju Bellu :uh:

---------------
“Poslao sam joj kišu. Nemojte se ljutiti vi koji ste joj blizu pa ste pokisli. Ona stvarno voli kišu. A ja volim kad je sretna..”
[Vrh] Go down
Boba-x
Pisac
Pisac

Broj postova : 725
PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   28/06/15, 01:18 pm

kišu
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2902
PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   28/06/15, 01:55 pm

veeeeeeliiikkkiiiii orah....
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   05/02/16, 11:58 pm

od susjede banju, samo lopina prozor ofarbala...ko da bih ja gledao kad se kupa...:sumrak:
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   06/02/16, 09:40 am

lijep, sunčan dan
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   07/02/16, 12:09 pm

krovove...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   02/03/16, 11:25 pm

..stol i stolice

---------------
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   02/03/16, 11:58 pm

spuštenu roletu :mah:
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   07/03/16, 07:54 am

macku kako se proteze :mijau:

---------------
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   10/03/16, 02:28 pm

Birtiju sa praznim stolcima - zima je za sjedit vani :)
[Vrh] Go down
Passion
Pisac
Pisac

Broj postova : 501
PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   12/03/16, 11:49 pm

mrak
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   13/03/16, 08:26 am

tmurno nedjeljno jutro
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   14/03/16, 01:18 pm

...prelijepo zuto cvijece

---------------
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?   

[Vrh] Go down

Što trenutno vidiš kad pogledaš kroz prozor?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Što trenutno skidate s interneta
» Koju igru trenutno skidate
» Trudnoća kroz tjedne
» Vodič kroz prvu godinu
» Koji parfem/dezić trenutno imate na sebi?