Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQRegistracijaLogin
Drži svoje lice okrenuto ka suncu i nikad nećeš vidjeti sjenku. Helen Keller
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Pogodi tko će postati poslije tebe
Today at 10:19 am by Ana

»  Birtija
Today at 10:18 am by Ana

» Djevojka dana
22/06/17, 09:26 am by Tolja

» Dobro nam dosli :)
20/06/17, 01:37 pm by Mister Mark

» Ono što trenutno slušam je?
20/06/17, 01:29 pm by Mister Mark

» Opišite osobu iznad smajlićem
20/06/17, 01:20 pm by Mister Mark

» Čija je zadnja na topicu?
20/06/17, 01:17 pm by Mister Mark

» Imena po abecedi
20/06/17, 09:44 am by Leona

» Slovo M u abecedi
20/06/17, 09:43 am by Leona

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Zašto se ljudi danas sve manje druže?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11112
PostajNaslov: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   12/11/14, 03:34 pm

i da li je zaista tako?Posebice govorim o nekom izlasku,ono druzenje po "starom",bez kompa,bez telefona,samo kava,razgovor,smijeh?Nema se vremena ,jel to dovoljno dobar izgovor?

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   12/11/14, 05:38 pm

... jok, nije jer je to samo izvrdavanje... istina je da se nema para za izlaske :)
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

Broj postova : 629
PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   12/11/14, 11:54 pm

Ne znam..ko zeli da se druzi uvijek nadje vremena..ko ne zeli nikad ga nema. Istina je da se danas brzo zivi (sta god to znacilo), ali za prijateljsku kaficu moze se pronaci malo vremena.
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   25/11/14, 09:30 am

Citat :
ko zeli da se druzi uvijek nadje vremena..ko ne zeli nikad ga nema

...bas tako tko ne zeli,sve drugo su pusti izgovori.Dan ima ponekad premalo sati za obaviti ono sto se mora obaviti,ali uz dobru volju,zelju nade se vrijeme prije ili poslije za sve.

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

Broj postova : 1350
PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   25/11/14, 09:31 pm

Ja se oduvijek "manje družim" :hihih ... a razlog je:
ne volim se družiti, eto :Rainy:
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   27/11/14, 04:54 pm

:hihih e tako nek si ti rekla

---------------
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

Broj postova : 1350
PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   28/11/14, 11:04 pm

Pa kad je tako, nedruštvenu me majka rodila :hihih ... ma nitko od nas nije svetac, svi mi volimo spomenuti nekoga u razgovoru, ali majko moja mila danas je to došlo da se nema o čemu pričati ako se ne priča o nekoj trećoj, četvrtoj, desetoj osobi :zbunjen: , meni je to strava... to nekad kad idem na druženja koja ne mogu izbjeći.... i što je po meni najžalosnije nakon pola sata dođe ta neka treća, četvrta, deseta osoba i one se grle, ljube cmok - cmok... ma koji vrag?!?!?
i nije to za mene nikako, ja kad sam u nekoj gužvi, mene panika hvata, ma ne mogu ja to i gotovo...

---------------
“Poslao sam joj kišu. Nemojte se ljutiti vi koji ste joj blizu pa ste pokisli. Ona stvarno voli kišu. A ja volim kad je sretna..”
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   30/11/14, 05:23 pm

to je istina da,takva druzenja niti ja ne volim,zbog toga s vecinom ljudi onak popiti kavu ok,nista pretjerano ali  ima i onih s kojima bi mogla satima provesti vrijeme i jos bi mi bilo malo :dada:

---------------
[Vrh] Go down
Sector
Vlakovođa
Vlakovođa

Broj postova : 439
PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   29/01/15, 04:36 pm

Ne druže se jer su u k...u!
A,zašto su u k...u!? Zato jer vlada nestašica para,ljudi se povlače sami u sebe no nije to sve...
Neki su oduvjek u banani samo sad to u ovoj ekonomskoj situaciji dolazi do izražaja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   01/02/15, 02:01 am

nemaju kad od tipkanja...sjede njih 4 za stolom, tišina, samo se onaj click čuje...jbg. preči teljefon nego insan... :uh:
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   05/02/15, 06:30 pm

Citat :
nemaju kad od tipkanja...sjede njih 4 za stolom, tišina, samo se onaj click čuje...jbg. preči teljefon nego insan...

:hihih :hihih opisao si situaciju sa zadnjeg mog izlaska na pizzu s prijateljicama,pogled za susjedni stol,njih cetvorica,svatko na svom telefonu,nitko nista ne prica,na to ce moja prijateljica pogle ih i nasmije se,nakon nekih deset minuta,dvije iz naseg drustva uzmu telefone i drmaju po njima o reko,komotno se mozete pridruziti onima za susjednim stolom :hihih

Moram reci kako to ponasanje osim ako je nuzno,smatram krajnje nepristojnim i to sam im i rekla,nakon cega su pustile telefone i razgovor se nastavio,jer u suprotnom mogla sam ostati i kod kuce i tipkati i ja ovdje po forumu jbga.

---------------
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   28/02/15, 01:27 am

pa to Ti je postala svakidašnjica i sve više uzima maha...ja najviše tipkam s moba kad sam na poslu, kao sada npr. kad idem vani, nema moba i to...ton je kod mene non-stop ugašen...i milina...
[Vrh] Go down
tija..
Pisac
Pisac

Broj postova : 131
PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   07/07/15, 01:36 pm

druzeljubiva sam osoba ali ne za svakoga ,moje vrijeme je ograniceno i ja ga ne mogu koristit za neke šuplje razgovore ,zato se ne druzim osim sam mojim istomisljenicima sto god to bilo..imam ljude s kojima me veze ljubav prema zivotinjama ili biljkama za njih uvjek imam vremena ,a za ostale nemam ..osim narvano moji prijatelji koje volim i uvjek su mi dobro dosli al ja njima brzo nametnem ono sto meni odgovara i milina :))

---------------
Bog je stvorio psa da pokaže kako se voli čovjek
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2898
PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   09/07/15, 06:57 am

Sitiacija pred par dana... Sjede dvije cure u tramvaju jedna nasuprot drugoj i tipkaju. Nakon podosta vremena jedna od njih kaze nesto onoj drugoj, a prijateljica loja je stajala pored njih i isto tipkala konstatirala je da se njih dvije dopisuju medjusobno...

ljudi i kad pricaju vise ne znaju razgovarati vec kako laze Reiny samo tracaju...
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   09/07/15, 06:58 am

Sitiacija pred par dana... Sjede dvije cure u tramvaju jedna nasuprot drugoj i tipkaju. Nakon podosta vremena jedna od njih kaze nesto onoj drugoj, a prijateljica loja je stajala pored njih i isto tipkala konstatirala je da se njih dvije dopisuju medjusobno...

ljudi i kad pricaju vise ne znaju razgovarati vec kako laze Reiny samo tracaju...
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   09/07/15, 07:10 am

[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   09/07/15, 10:12 am

al ima nas zaista svakakvih tocno iako mislim kako me vise nista ne moze iznenaditi drugi mi pokazu koliko grijesim,jucer na plazi sretnem jednu poznanicu i komentira ona pa praktnicno sve na toj maloj plazi ne niti nesto posebno tiho,da bi dosla do nekih ljudi koji su nepravilno parkirali(van parkiralista koje se placa) i sto ona napravi,slika ih kako se ljudi pakuju i uz to dodaje komentare tipa sad bi ona zvala policiju,pa zasto nitko ne reagira itd.itd. ma nisam mogla niti komentirati jer dosla sam tamo uzivati sta me briga tko sta radi i na koji nacin,strasno nesto koliko me je umorila svojom pricom,toliko da znajuci da ona ide na tu plazu cesto promjenit cu mjesto sasvim sigurno :cekic

---------------
[Vrh] Go down
Mister Mark
Šef sale
Šef sale

Broj postova : 2181
PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   09/07/15, 01:33 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:
al ima nas zaista svakakvih tocno iako mislim kako me vise nista ne moze iznenaditi :cekic

ma ja bi reko ima njih svakakvih
ali ima i nas dobrih :hug:

kao što smo mi koje ne zanimaju neki šizofremičari i pakosnjaci
koji žele samo druge opanjkarit i nasamarit

Ja samo gledam di bi koju poljubio i malo se zekijo :sumrak:

---------------
Netko drugi ti treba reći da si dobar, lijep, vrijedan
ako to sam sebi kažeš onda si obični egocentrik
[Vrh] Go down
vuja
Pisac
Pisac

Broj postova : 259
Humor neznam ja sta je humor
PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   10/07/15, 09:04 pm

jer se sve vise jebu :hihih :hihih :hihih :hihih

---------------
Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice sa sobom darujem [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   11/07/15, 11:10 pm

Citat :
jer se sve vise jebu :hihih :hihih :hihih :hihih

:hihih :hihih mislis? ja bih prije rekla da gledaju tv :hihih

---------------
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zašto se ljudi danas sve manje druže?   

[Vrh] Go down

Zašto se ljudi danas sve manje druže?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Danas ručamo.........
» Jesu li današnji automobili manje kvalitetni nego automobili ranijih godina?
» Zašto ljudi prihvaćaju/dodaju na Facebook osobe koje ne poznaju i s kojima nisu dobri?
» jesu li zene ljudi?
» Kad se družiš sa "krivim" ljudima!