Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarPublicationsFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Gif slikice
08/12/17, 10:16 pm by Erra

» Ono što trenutno slušam je?
08/12/17, 10:12 pm by Erra

» Mostovi
08/12/17, 10:06 pm by Erra

» Dodatni smajlići
08/12/17, 10:03 pm by Erra

» Pogodi tko će postati poslije tebe
08/12/17, 10:01 pm by Erra

» Što Vas najviše opušta?
08/12/17, 09:59 pm by Erra

» Dobro nam dosli :)
08/12/17, 09:58 pm by Erra

» Kako se trenutno osjećaš?
08/12/17, 05:09 pm by Ana

» Topic Istine
08/12/17, 05:09 pm by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Zene pitaju muski odgovaraju

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Tolja
Pisac
Pisac

Broj postova : 1614
Humor Kad sam bio mladjan lovac ja
PostajNaslov: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 12:18 pm

Raspalite :song:

:leptiric:
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11180
PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 03:27 pm

Kazete li vi bez pakiranja sa crvenom mašnicom zeni ono sto vam je u mislima ili okolisate,ako okolisate zasto je to tako?

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 04:16 pm

... nije uvijek baš sve za servirati na prvu... kadkada je malo diplomacije nužno... crvena nas mašnica može spasiti od boksačkih rukavica :hihih :hihih
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 04:20 pm

e sad jbga :hihih diplomacija je ok,dapace i pozeljna posebno ako je u pitanju nesto delikatno,ali recimo jedan moj prijatelj kaze ovako:me necu reci(nebitno sta) onoj mojoj da mi smeta ionako ce samo popizditi!

..i presuti,cinite li to?

Da izbjegne moguci sukob do kojeg ne mora nuzno doci,odlucuje za oboje na svoju stetu jer kad tad casa ce mu se napuniti neizrecenih zelja,misli i sta ce postici time :neznam et malo pojasnjenje na sto sam mislila.

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 04:30 pm

... ima stvari koje sam prešutio svojoj ženi i ne pada mi na pamet sa njom o tome diskutirati... zašto je tomu tako? Pa vjerojatno iz istih razloga koje tvojeg prijatelja spriječavaju da se sa svojom ženom upušta u raspravu ako mu je stalo da do nje ne dođe... to je prešućivanje u stvari hodanje linijom manjeg otpora, nije baš za pohvalu, ali kolateralne štete uglavnom budu bitno manje :da da
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 04:39 pm

pa to se meni nista ne svida,vi muskarci kao sve niste komplicirani,a nista vraga,vi ste oni prikriveno komplicirani :dada:

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 05:04 pm

... ma nije to tako grozno... bar ne na prvi pogled :migh: ... zato je Bog djevojčicama izoštrio intuiciju do te mjere da je slaba korist od onoga što muškarci ženama prešućuju :)
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 05:11 pm

to je to da,u biti ne treba se ocekivati da se nesto kaze nego se osloniti na intuiciju,a onda se uvijek moze reci neeee,ma ne nije to tako.ova misao je vise za mene,razumijem te sta hoces reci,a bas me zanima sta cap. ima da kaze na ovo pitanje :mislim:

---------------
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:12 pm

Od previse ostine moze da se poludi. Pazljivo s tim. Kao sol, ne moze bez nje, a ne valja ni previse

---------------
Mi smo decki kaj pijemo stojecki
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:17 pm

caaaaap. kazes li ti ono sto mislis ili pakiras?

---------------
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:20 pm

Ponekad kazem, ponekad pakiram, ponekad presutim. Kada bi sve govorili sto mislimo i osjecamo ne bismo sastavili nisakim ni 3 sedmice, ne samo u vezi, nego opcenito.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:22 pm

nisam mislila doslovno sve sto mislite,nego na neke svoje zelje,potrebe,nesto ako zelis mjenjati,presutis li radi necega ili se trudis koliko toliko imati otvoren odnos?

---------------
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:25 pm

Nema tog otvorenog ili odskrinutog odnosa u kome valja reci bas sve. To ce smetati prje li kasnije, ja brijem prije. Neke stvari su jednostavno za ublaziti ili presutjeti.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:28 pm

naravno da ne treba reci sve,ali ne niti sutnjom praviti jaz u odnosu,posebno kad kako smo negrit i ja ves ustanovili zena osjeti,ako je nesto vece,a sitnice ovise o nama samima zelimo li podjeliti s drugom osobom.
ne me krivo shvatiti nisam nuzno govorila o nekim ruznim stvarima,nego i banalnim poput ne svida ti se izbor ormara hoces li reci ili ne?

ako ne kazes,pa ne kazes niti za kuhinju,pa niti za stol nece li se time nakupiti previse onoga sto si presutio pa ce zena biti kriva?

---------------
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:32 pm

Za sve je potrebna mjera, to je u biti umjetnost prezivljavanja, naci mjeru kad, sta, gdje i koliko.
Onaj ko ne umije s tim, ostane sam kao ja.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:36 pm

Ajd sad onako iz dubine duse iskreno da vas cujem,sta ocekujete od zena,kakva da bude pustimo na stranu sad onu divotu bas onakva kakva je,malo zagrebite ispod povrsine?

---------------
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:41 pm

Prvi uvjet je da je zenstvena, drugi da me privlaci, a treci da zeli biti samnom.
Ko ocekuje mnogo, mnogo se i razocara. Ko ocekuje malo, malo i dobije.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   01/12/14, 06:42 pm

Treba li se zadovoljiti s manjim od onoga sto sanjamo?

---------------
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

Broj postova : 1350
PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   03/12/14, 07:58 am

Kakvom vas gestom žene mogu doista dirnuti, ali onako, baš dirnuti u srce?

---------------
“Poslao sam joj kišu. Nemojte se ljutiti vi koji ste joj blizu pa ste pokisli. Ona stvarno voli kišu. A ja volim kad je sretna..”
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   03/12/14, 10:17 am

@Ana je napisao/la:
Treba li se zadovoljiti s manjim od onoga sto sanjamo?

Treba prihvatiti realnost kakva god da je
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zene pitaju muski odgovaraju   

[Vrh] Go down

Zene pitaju muski odgovaraju
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ZENE su chudo prirode.::))
» idealna visina za zene i muskarce ?
» Veličina trbuha
» naši muževi/dečki...
» Koji parfem/dezić trenutno imate na sebi?