Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQRegistracijaLogin
Drži svoje lice okrenuto ka suncu i nikad nećeš vidjeti sjenku. Helen Keller
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Djevojka dana
22/06/17, 09:26 am by Tolja

» Dobro nam dosli :)
20/06/17, 01:37 pm by Mister Mark

» Ono što trenutno slušam je?
20/06/17, 01:29 pm by Mister Mark

»  Birtija
20/06/17, 01:22 pm by Mister Mark

» Opišite osobu iznad smajlićem
20/06/17, 01:20 pm by Mister Mark

» Pogodi tko će postati poslije tebe
20/06/17, 01:18 pm by Mister Mark

» Čija je zadnja na topicu?
20/06/17, 01:17 pm by Mister Mark

» Imena po abecedi
20/06/17, 09:44 am by Leona

» Slovo M u abecedi
20/06/17, 09:43 am by Leona

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11110
PostajNaslov: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   23/09/14, 10:27 am

:)
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   23/09/14, 09:36 pm

Igrala se igre pogadjanja :sunce
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

Broj postova : 1595
Humor Kad sam bio mladjan lovac ja
PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   23/09/14, 09:42 pm

doktora
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   24/09/14, 09:58 am

sedmica
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

Broj postova : 1350
PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   24/09/14, 07:00 pm

doooobro bi mi došao razgovor... :grli:
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   26/09/14, 08:55 am

...otisle bi na jednu kavicu prilikom koje bi zaboravile na vrijeme,a i stosta drugo :hug:

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   26/09/14, 03:37 pm

... prošetao onom njenom plažom da vidim da li je pogled prema moru sa nje jednako lijep kao sa mog škoja :)
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   26/09/14, 09:46 pm

...nis konkretno posto vjerovatno spava :hihih pokrila ga i utonila u snove :)

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

Broj postova : 1350
PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 06:56 pm

jaoooooo tek da sam pored nje bilo bi mi dovoljno :srce: svašta nešto bi radile :grli:

---------------
“Poslao sam joj kišu. Nemojte se ljutiti vi koji ste joj blizu pa ste pokisli. Ona stvarno voli kišu. A ja volim kad je sretna..”
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 06:59 pm

morao bih joj se pohvaliti sa nečim što sam sinoć isfrigao :)
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 07:02 pm

Ispricao bih mu jednu zanimljivu pricicu sa mog skorog puta u Cesku i istocnu Nemacku.

---------------
Mi smo decki kaj pijemo stojecki
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 07:15 pm

... sa zanimanjem bih odslušao tu priču... piva bi nam atmosferu sigurno učinila ugodnijom
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 07:28 pm

Aj da ne cekamo taj dugo ocekivani susret sazeto cu ti ispricati. Isli smo iz Praga na izlet u Karlove Vari.
Putuje se preko 2 sata i vec nam je dosta vozikanja u tom limu pa resimo nas dvoje da odrzimo jenu malu predstavu za prisutnu publiku njih cirka 50 i 2. Moja partnerka je bila drugarica moje mladje cerke od moje sestre, koja je isla sa nama. Djevojka sa od 19 ljeta ali nevjerojatno karizmaticna. Objasnio sam joj scenarij za bukvalno 2 minuta i bez teksta smo krenuli da improviziramo. Bili smo otac i cerka dvoje nasih ljudi koji dugo zive negdje u USA. On je izgubio posao, sjedi kuci, a ona je sa 17 godina upala u lose drustvo iz drzavne skole...ona dolazi iz skole doma, on je pita kako si duso, ona psuje i njega i njegov jezik, njegovo dugacko prezime koje niko ne zna izgovoriti, zbog kojeg je zezaju svi njeni friendovi. Kaze da jedva ceka punoletstvo da ga promjeni, nastave se svadjati oko droge, ucenja, oko odlaska u tatin zavicaj na ljeto...on govori nasim jezikom, ona Engleskim i to ulicnim. Na kraju pada pomirenje i par suza uz zagrljaj. Sve je trajalo nepunih 5 minuta ali je aplauz bio mozda i duzi.

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 07:34 pm

... pokušavam si to predočiti... putovali ste autobusom?... već donekle upoznali ostale putnike? Prilično je hrabrosti potrebno za tako nešto... :) ...
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 07:42 pm

Vece prije toga smo sa vecinom pili u jednoj pivnici u starom djelu Praga, mozda je to probilo led. I tamo smo se malo ludirali, jer cesko pivo je najbolje, od njega nema nadimanja, zgaravice, podrigivanja, samo klizi...

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 07:48 pm

... to je vjerojatno probilo led... mora da je predstava bila dobra... sigurno ste u prvom trenutku izazvali dosta veliko iznenje kod prisutnih... zasigurno je proteklo prvih nekoliko trenutaka u nedoumici
mnogih nazočnih da li se scena koja se odvija pred njima događa uistinu ... mislim, nisu bili niti svjesni da je o predstavi riječ... jesam li to dobro shvatio?
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 07:55 pm

Da, bravo majstore. Inace sam se umorio od objasnjavanja svakom da mi to nije cerka, svu su bili ubjedjeni da mi je to kcer. I kad smo poceli da se svadjamo zanjemeli su ali su ubrzo shvatili da igramo malu dramu.
Ja inace pisem mini komade i jos svakakve budalastine, tako da je realno scenarij postojao u mojoj glavi i prije toga.

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 08:11 pm

... znaš, super je to kada je netko pored tebe dovoljno kreativan da se upusti u jednu takvu improvizaciju i odradi rolu do kraja... nimalo lako, moram priznati... znaš za očekivati bi bilo da bi netko na mjestu te djevojke posustao nakon prvih par rečenica zbog nedostatka inspiracije... ili bi ga zadovoljio efekt zaprepaštenja publike i jednostavno prasnuo u smijeh... a sve to pod pretpostavkom da ima dovoljno hrabrosti da se upusti u tako nešto... svaka vam čast ...

... mislim da će to društvo koje vas je imalo prilike upoznati imati po mnogočemu uzbudljivom pamtiti svoje putovanje, osim po ispijanju dobre pive i razgledavanju čuvenih znamenitosti :)
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 08:21 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

ovo je slika iz pivnice

[You must be registered and logged in to see this image.]

A ova sa mini probe iz kafica

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   09/10/14, 08:55 pm

rado bih jednom doživio priliku da malo popričamo ovako i uživo... moram sada poći, laku noć želim
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?   

[Vrh] Go down

Što biste radili sa osobom iznad vas u ovom trenutku?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 21.Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Blogerice(MODA) iznad +40godina
» Znate li svirati gitaru
» Briga za djetetove zube: što bi svaki roditelj trebao znat
» Blagi uvod u linux - Da li ste ikada radili na Linuxu?
» S kojom poznatom povijesnom osobom , bi se vi htjeli upoznati?