Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Ono što trenutno slušam je?
16/10/17, 02:28 pm by Ana

» Najljepša riječ
16/10/17, 02:20 pm by Ana

»  Ili - ili
16/10/17, 02:19 pm by Ana

» Ne volim...
16/10/17, 02:18 pm by Ana

»  Birtija
11/10/17, 08:02 pm by Tolja

» Pogodi tko će postati poslije tebe
11/10/17, 07:57 pm by Tolja

»  Kaladont
22/09/17, 07:59 am by Ana

» Kaladont imena
22/09/17, 07:56 am by Ana

» U ovom trenutku gdje biste željeli biti?
22/09/17, 07:55 am by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Facebook se navodi kao dokaz nevjere u trećini svih razvoda

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11164
PostajNaslov: Facebook se navodi kao dokaz nevjere u trećini svih razvoda   21/01/15, 03:48 pm

Od fotografija, statusa, komentara i poruka, sve može biti dokaz na sudu, ističu pravnici iz Velike Britanije gdje se Facebook sve češće pojavljuje kod razvoda

Razmišljate da se javite bivšem partneru ili objavite seksi slike na svom "fejs" - možda biste trebali ponovno razmisliti, jer takvim ponašanjem možete ugroziti svoj brak, pokazala je studija britanske pravne tvrtke Leeds. Prema njoj, društvena mreža Facebook se danas navodi kao dokazni materijal za nevjeru ili neprimjereno ponašanje u trećini brakova, piše Daily Mail.

Pravni se stručnjaci slažu kako Facebook ozlovoljenim supružnicima daje dokaze nevjere u obliku poruka, informacije o započinjanju novih veza preko statusa, ali pomaže i u praćenju kretanja njegovih korisnika, pa čak i bilježi troškove - kroz obavijesti o putovanjima, fotografija automobila, novih stvari i sl.

Tako se Facebook koristi ne samo kod razvoda, nego i nakon njega, pa recimo supruge danas mogu navesti kako njihov bivši muž tvrdi kako nema novaca za veću alimentaciju, a istovremeno se na toj društvenoj mreži hvali novim poslom ili luksuznim putovanjem.

- Fotografije, komentari, objave; sve to može biti dokazni materijal ako su u kontradikciji s onim što jedna strana na sudu govori - izjavila je partnerica iz pravne tvrtke Stowe Family Law, specijalizirane za brakorazvodne parnice.

[You must be registered and logged in to see this link.]

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Facebook se navodi kao dokaz nevjere u trećini svih razvoda   01/02/15, 11:38 am

nisam član tog krda, iskren da budem većeg sranja nisam vidio...Orwel u nastavcima, ništa više za moj pojam...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11164
PostajNaslov: Re: Facebook se navodi kao dokaz nevjere u trećini svih razvoda   01/02/15, 08:17 pm

Citat :
Od fotografija, statusa, komentara i poruka, sve može biti dokaz na sudu, ističu pravnici iz Velike Britanije gdje se Facebook sve češće pojavljuje kod razvoda

ne cudi me ovo niti najmanje,kada danas sve vise ljudi zive nekim virtualnim zivotom,posebice na fejsu objavljivajuci svasta i sto bi trebali i sto ne :uh:

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Mister Mark
Šef sale
Šef sale

Broj postova : 2227
PostajNaslov: Re: Facebook se navodi kao dokaz nevjere u trećini svih razvoda   04/02/15, 01:32 pm

sumrak je napisao/la:
iskren da budem većeg sranja nisam vidio...Orwel u nastavcima, ništa više za moj pojam...

SVAKA ČAST  KOLEGA
slažem se totalno :sumrak:

---------------
Netko drugi ti treba reći da si dobar, lijep, vrijedan
ako to sam sebi kažeš onda si obični egocentrik
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

Broj postova : 629
PostajNaslov: Re: Facebook se navodi kao dokaz nevjere u trećini svih razvoda   05/02/15, 01:38 am

internet revolucija je cudo..
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Facebook se navodi kao dokaz nevjere u trećini svih razvoda   05/02/15, 01:48 am

bez uvrede, ja ne razumijem ljude koji to sranje posjećuju...pa ne možeš pišati ni srati bez FB-a...ali dobro, nismo isti i prihvatam različitost...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Facebook se navodi kao dokaz nevjere u trećini svih razvoda   

[Vrh] Go down

Facebook se navodi kao dokaz nevjere u trećini svih razvoda
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Facebook, Zanimljive grupe na facebook-u,
» Zašto ljudi prihvaćaju/dodaju na Facebook osobe koje ne poznaju i s kojima nisu dobri?
» NAKNADE ZA TREĆE I SVAKO SLIJEDEĆE DIJETE - ZA ZAGREB
» Mi 3 cure saljemo pozdrave!!
» Boris Jelinić