Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarPublicationsFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Gif slikice
08/12/17, 10:16 pm by Erra

» Ono što trenutno slušam je?
08/12/17, 10:12 pm by Erra

» Mostovi
08/12/17, 10:06 pm by Erra

» Dodatni smajlići
08/12/17, 10:03 pm by Erra

» Pogodi tko će postati poslije tebe
08/12/17, 10:01 pm by Erra

» Što Vas najviše opušta?
08/12/17, 09:59 pm by Erra

» Dobro nam dosli :)
08/12/17, 09:58 pm by Erra

» Kako se trenutno osjećaš?
08/12/17, 05:09 pm by Ana

» Topic Istine
08/12/17, 05:09 pm by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Mister Mark
Šef sale
Šef sale

Broj postova : 2230
PostajNaslov: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    04/02/15, 12:57 pm

:madajj: Evo predlažem
jednu ozbiljnu temu za malo dužu raspravu
svi smo veliki mudrijaši kad je prijateljstvo i ljubav u pitanju
i nemojte mi sad pomislit ih lakog li pitanja :bam:

Pitanje nije baš tako jednostavno
pa molim da se izjasnite najbolje kako mislite

Ako pitate mene
ja mislim da žena i muškarac
ne mogu dugo biti samo prijatelji
jer ta prijateljska veza
brzo prelazi u ljubavnu :eto ti:

---------------
Netko drugi ti treba reći da si dobar, lijep, vrijedan
ako to sam sebi kažeš onda si obični egocentrik
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11180
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    04/02/15, 03:26 pm

Misljenje u vezi tog pitanja uvijek imam isto,mogu biti samo prijatelji,ali neki povrsni prijatelji,a neko duboko prijateljstvo u to ne vjerujem :etooo: Najzesca su mi ona takozvana prijateljstva musko zenska kad je u to jos ukljucen i flert pa onda kad ih netko priupita ima li sta izmedu njih dvoje(posto takav dojam ostavljaju svima) kazu neeee,mi smo samo prijatelji,ma ajde me nemoj da ne kazem sta.
Mislim da prije ili kasnije razviju se neki osjecaji koji nisu sam prijateljski s jedne ili druge strane,tako da,u biti je jednostavno ne vjerujem i amen.

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Boba-x
Pisac
Pisac

Broj postova : 725
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    04/02/15, 08:47 pm

Jako dobro pitanje  M M

Prijateljstvo muškarca i žene......... ne ne i ne
Kada se upoznaju misle da su prijatelji
onda polako to počinje biti sve dublje i dublje i
iz tog prijateljstva se rađa jedna prekrasna ljubav

Vjerujte mi
:pussa:
:srce:
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    04/02/15, 09:24 pm

... siguran sam da je moguće... demantirajte me curke... da li su vam svi muški prijatelji i ljubavnici ili uopće nemate muških prijatelja?
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 12:13 am

@negrit je napisao/la:
... siguran sam da je moguće...  demantirajte me curke... da li su vam svi muški prijatelji i ljubavnici ili uopće nemate muških prijatelja?

potpisujem, ako se misli donjom glavom ne može...gornjom može... :aral:

jer po toj logici, onda ovi forumi bi bili svi bordeli, ajmo se malo upoznati, pa da opičimo džidži-midži... :sumrak:

samo to prijateljstvo traži vremena i strpljenja...ali da je moguće, moguće je...
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

Broj postova : 629
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 12:45 am

nije moguce, niti vjerujem u to, priroda je jaca od covjeka.
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 12:47 am

@negrit je napisao/la:
... siguran sam da je moguće...  demantirajte me curke... da li su vam svi muški prijatelji i ljubavnici ili uopće nemate muških prijatelja?

nemam prijatelja muskarca, bar jos nisam upoznala ni jednog koji me ne bi odveo u krevet. tako da o prijateljstvu nema govora, bar onom lisenom seksualnosti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 12:58 am

@dita von teese je napisao/la:

nemam prijatelja muskarca, bar jos nisam upoznala ni jednog koji me ne bi odveo u krevet. tako da o prijateljstvu nema govora, bar onom lisenom seksualnosti.

srela si pogrešne, ništa drugo...vidiš ja imam takvu frendicu, a avion aviona je...o svemu meljemo i o tom sexu, detaljno, ama baš sve...i nikad se nije desilo i niti će...to je moje iskustvo...da li ona mašta ili ne, to je drugo...
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 01:08 am

kad saznas za njene pretenzije javi mi, pa da diskutujemo. :hihih
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 01:09 am

kad saznas za njene pretenzije javi mi, pa da diskutujemo. :hihih

nije pokazala i niti me ikad takla...a, sline za njom... :)
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 01:24 am

mozda se niste toliko prisno druzili
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 01:28 am

mozda se niste toliko prisno druzili

itekako smo se družili i družimo...Ti imaš svoje iskustvo ja svoje...mada mi Tvoje gledanje liči na generalizaciju...ali prihvatam stav...dok ja imam sasvim drugačiji...nije česta pojava, ali je mogućna i ne kaže se džabe da je ženi muškarac najveći prijatelj, a žena neprijatelj... :)
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 01:33 am

ne vjerujem ja tebi nista, al hajd sad :hihih
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 01:44 am

ne vjerujem ja tebi nista, al hajd sad :.hihih:

ja znam da Ti ne vjeruješ...to mi je jasno ko dan...i ne trudim se da Ti to nacrtam...ali i razumijem to nepovjerenje...stvar osobnog iskustva...

to mi Tvoje liči na onaj muški šovinizam da su sve žene kurve...konkretno za mene ne postoje kurve...niti je žena koja je spavala sa drugim, a ne svojim partnerom kurva...to je kemija, priroda, nagon...kurva je za mene ON ili ONA koji kažu za drugu, drugog da je kurva...postoje samo jezičke kurve za mene...a, ta svaka žena koja je spavala s drugim nije kurva...jer što je onaj koji je sa njom bio...?! nevinašce možda...?! samo to oko prijateljstva je veća malo filozofija...i obićno se strpa na taj sex...postoje razni aspketi tog prijateljtsva...samo da je nemoguće, nije, i sem sebe znam isto ljude koji imaju tako što...a, da se nisu i neće kresnuti...

evo npr. konkretno Ti...Ti si ovako bistra i pametna cura...i imaš i jezičinu...s druge strane možda nisi fizički pojava da nekoga sad izluđuješ, ali toj osobi imponira Tvoje društvo i uživa Te slušati, dok ga npr. ne uzbuđuješ...ono, ne zamišlja Te uopće ko sex. objekat...što misliš je li to mogućno...?!
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 01:51 am

nije mogucno :hihih

a sto se tice kurvi..ja npr kad kazem kurva nikad ne mislim na broj muskaraca sa kojima je jedna zena spavala. kurva je karakterna osobina. i sve zene su pomalo kurve. to nam je u krvi prosto.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 01:57 am

nije mogucno :hihih

a sto se tice kurvi..ja npr kad kazem kurva nikad ne mislim na broj muskaraca sa kojima je jedna zena spavala. kurva je karakterna osobina. i sve zene su pomalo kurve. to nam je u krvi prosto.

mogućno je...itekako... :aral:

ko što rekoh pametna si, bistra, lajava itd. sve što žena treba da ima...malo si i zaguljena...ali to si Ti...e, sad npr. meni je s Tobom super pisati i družiti se...s druge strane možda si debela ko tenk...možda rokneš parfem ko da zapršku praviš...možda Ti je guzica ravna, grudi male, prevelike itd. i to su npr. razlozi zbog kojih ja ne bih s Tobom u krevet završio, niti bi me vuklo...ali imaš taj svoj duh, jezičinu što mi je dovoljno za komuniciranje...i eto prijateljstva...drugo, možda sam ja grob najveći, ono da Ti se gadi...ali Ti je gušt sa mnom pisati i eto prijateljstva...gledaš kroz jednu prizmu...što se kurvi tiče, to razumijem...meni je bolji izraz da ste lopine teške... :sumrak: :sumrak: :sumrak:
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 02:01 am

pa pazi..prijteljstvo je moguce ukoliko sa obe strane postoji seksualna averzija..znaci jedno drugom ni po kom osnovu nisu privlacni. to sto se jednoj strani ne dopada druga nista ne znaci..potrebno je da obe strane isto osecaju. nagon je jaci od nas samih.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 02:07 am

ja samo kažem da je moguće, osim toga ako misliš glavom, sama možeš osjetiti da li Te taj lik vuče sexualno...ne mora on biti grob ko ja... :sumrak: :sumrak: :sumrak: odnosno da li Ti njemu pašeš po tom pitanju...istina jest da je to rijetko, ali da postoji postoji...svi mi govorimo iz iskustva...aj recimo ovo...sretneš Ti tako nekog upoznate se, supeeeer frend, duša itd. i krehnete se...on letva u krevetu...i Ti razumiješ zašto je letva...da li bi ga se odrekla ko prijatelja...?!
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 02:24 am

bih..pocela bih da ga prezirem odmah :hihih

slazem se ja da je moguce prijateljstvo izmedju muskarca i zene, ali toliko rijetko da je nistavno i diskutovati o tome uopste. Uvek ce neko trznuti.. evo ja i cap npr..ja njega volim kao prijatelja, ali on ima bludne misli prema meni..tako da od naseg intezivnog druzenja nema nista.:hihih
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

Broj postova : 1614
Humor Kad sam bio mladjan lovac ja
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 02:27 am

Znao sam, odoh :buuu:

---------------
Mi smo decki kaj pijemo stojecki
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    

[Vrh] Go down

Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-