Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQRegistracijaLogin
Strpljivi ljudi, pa čak i narodi, oduvijek su se tješili lijepom poslovicom, da u svakom zlu ima i dobra. (S.Kolar)
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Kako se trenutno osjećaš?
Yesterday at 12:44 am by Tolja

» Kakvo je vrijeme danas?
13/08/17, 07:06 pm by vuja

» Je li seks u troje dobar za vezu?
13/08/17, 07:06 pm by vuja

» Koje boje trenutno imate na sebi?
13/08/17, 07:04 pm by vuja

» Online ljubav: Prilika za romansu ili grozno iskustvo?
12/08/17, 07:19 pm by Erra

» Tekstovi pjesama
07/08/17, 01:12 pm by Leona

»  Što boja očiju otkriva o vama ?
07/08/17, 12:52 pm by Leona

» Test: Voda kojom ste najviše privučeni otkriva tajne o vama
07/08/17, 12:51 pm by Leona

» Jedna šumska staza vas posebno doziva
07/08/17, 12:50 pm by Leona

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
dita von teese
Administrator
Administrator

Broj postova : 629
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 02:28 am

:buuu: :hihih :hug:
[Vrh] Go down
Mister Mark
Šef sale
Šef sale

Broj postova : 2227
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 11:44 am

ljudi moji
svaka vam čast

Odlično raspravljate
Pohvaljujem sve sudionike ove dobre i zanimljive teme
Posebne čestitke kolegi sumraku i gospođi diti,
znao sam ja odmah da u diti spava jedna posebna otvorena žena koju samo treba netko probuditi...
Ja sam to pokušao na kratko ali evo kolega sumrak će to nesebično nastavit.
Odmah se vidi da se čovik razumi u žene i ima iskustva :hlove:

---------------
Netko drugi ti treba reći da si dobar, lijep, vrijedan
ako to sam sebi kažeš onda si obični egocentrik
[Vrh] Go down
Mister Mark
Šef sale
Šef sale

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 11:59 am

Ne mogu izdržat da još nešto kažem
malo fali pa da ste mi dokazali da ipak muškarac i žena ne mogu biti samo prijatelji

Rzmišljam dalje

Prije svega dvoje ljudi trebali bi da budu prijatrelji i da se vežu prijateljski.
Tu se oboje povjeravaju jedno drugom , dijele mišljenja o nekoj situaciji....
Često ta prijateljstva ne ostaju takva.
Te osobe ostaju poznanici ili se ono pretvara u dobru ljubav,
jer samo se dobri i iskreni prijatelji mogu i dobro voljeti
Ljubav s nekim je intenzivnija,
dok je prijateljstvo mnogo dublje.
Prijateljstvo nastaje kad se ljudi susreću na nivou bitnoga, važnosti, sličnosti.
Ono predpostavlja iskrenost više nego ljubav.

Ako su dvije osobe prijatelji onda oni mogu biti sve.
Veze ih mnogo toga, jer

prijateljstvo je ko zna zbog čega isto što i ljubav.

Isto tako ako su dvije osobe u braku i veze ih ljubav,
a ne i prijatelstvo,
ili obrnuto brak onda cesto ne funkcionira onako kako bi trebao funkcionirati.

Jednostavno dragi moji,  prijatelja možete imati vise,
a u braku ste samo vas dvoje.
Pri tom morate biti prijatelji i da vas veze muško ženska ljubav.
Ljubav uvijek isključuje treceg, jer je ona ljubomorna.
Ja nisam više tako mlad kao što ste možda vi,
također i moje prijateljice i tu je ono ......
Kako ulazimo u godine tražimo sve više prijateljstva a manje sexa  :sumrak:

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11140
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 06:16 pm

Citat :
... siguran sam da je moguće... demantirajte me curke... da li su vam svi muški prijatelji i ljubavnici ili uopće nemate muških prijatelja?

mislim da bi mi trebali ovdje prvo se izjasniti sta je to musko i zensko prijateljstvo?kava prilikom susreta,cakulanje o vremenu kada se sretnemo negdje?Takve prijatelje imam,a prijatelje kao sto imam prijateljicu,nekoga tko dolazi kod mene,ja kod nje,s kojom dijelim svoju intimu,s kojom placem i smijem se,ne nemam takvog prijatelja osim prijateljice i osobe koju volim.

Necu reci da nije moguce,negdje mozda i je,ali ja ne vjerujem u to,ne na dugorocne staze i ne prijateljstvo o kojemu ja pricam.

Citat :
jer po toj logici, onda ovi forumi bi bili svi bordeli, ajmo se malo upoznati, pa da opičimo džidži-midži... :sumrak:

nisu bordeli,ali gledajuci neke nisu niti daleko :hihih cemu teme na forumu seksualne prirode ili romanticne koje navode forumase da ovako ili onako zamisljaju druge forumase suprotnog spola,cemu sanjarenje uz neku romanticnu pjesmicu i dr.?Sigurno ne da bi se utvrdilo forumsko druzenje,nego za flertovanje, zezanje,podizanje ega samom sebi ili osobi koja ti se svidjela.I na svakom forumu je jedna te ista prica ovaj se onome svida,ovoj se ovaj svida,onda pate,onda nije uzvraceno i blablablabla .

U svakom slucaju ovo je moje misljenje,prihvacam sva druga i postivam,svatko zna svoje :prica:

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 06:20 pm

Pitanjce jedno ovo sto sam navela u prvom postu za takozvane prijatelje za vas koji vjerujete u to prijateljstvo,jeli normalno da takvi prijatelji flertuju medusobno?

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

Broj postova : 629
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    05/02/15, 11:13 pm

Drug drugarici ko Ivica Marici.. :hihih :hihih :hihih
[Vrh] Go down
Sector
Vlakovođa
Vlakovođa

Broj postova : 439
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    06/02/15, 07:54 pm

Recimo ovako... Ja i DiTa smo frendovi sve dok se prvi puta ne vidimo direktno u oči,a onda postajemo najbolji frendovi! :hihih :Sector:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    08/02/15, 01:35 am

@Ana je napisao/la:
Pitanjce jedno ovo sto sam navela u prvom postu za takozvane prijatelje za vas koji vjerujete u to prijateljstvo, je li normalno da takvi prijatelji flertuju medusobno?

kao prvo, u prošlom postu što si opisala kao prijatelje to ti nisu prijatelji...to su poznanici...koje viđaš češće ili rijeđe...sa Mister Mark se slažem da je prijateljstvo vid ljubavi, ali vid ljubavi koji ne podrazumijeva sex i sexualni odnos...u što će se to prijateljstvo nastaviti i da li će je sasvim druga tema...namjerno nisam napisao razviti, jer ono se nema u što razvijati...ili ostane prijateljstvo ili postane ljubav...ne razvija se...jer da se razvija, ne bi bilo prijateljstvo nego najbliži kolodovor do glavnog kolodvora...ti kao navodiš nemaš muškog prijatelja kojem mu možeš reći sve od A-Ž...to razumijem, nepovjerljiva si...ali ne možeš isključiti da to postoji...to je isto kao da govoriš da su žablji bataci sranje, a nisi ih ni probala...prvo treba nešto okusiti u životu pa reći, da je ukusno ili nije...sad ne mora svatko jelo biti ni ukusno...to svi znamo...

vezano za flertovanje, prvo se postavlja pitanje...zbog čega i zašto mora da bude flertovanje...?! onog momenta kada taj par flertuje, to više nisu prijatelji...niti ima veze s tim...tako da nije normalno i ko što već napisah to nisu prijatelji...kad čitam tebe i Ditu, Vama prva pomisao je da Vas taj neki muški garant i 100% će kad tad da opali, kresne itd. i da je on sa Vam samo radi toga...iskreno ću Vam reći da je to razmišljanje Bullshit...ako se Vama dvima svodi misao ta, da kad-tad će vas taj neki kresnuti ili pokušati da kresne je tužna činjenica i usko gledanje čovjeka kao individue...spada u svrstavanje grubog instikta, parenja...ništa više...da je to tako priroda bi stvorila čovjeka samo sa pimpekom i mindžom...mozak i govor ne treba...kreši Mile do zore... :sumrak: :sumrak: :sumrak: možda je to utopija današnjice... :sumrak: kres bilo kada i gdje...samo nek se žaga... :sumrak: međutim nije to tako...da jest ne bi mi pisali ovdje nego bi još uvijek se ganjali po šumi sa toljagama...onog momenta kada počne taj flert, prestaje prijateljstvo...sad savim 10-a je tema zašto to ljudi rade i što je cilj...to nema vez sa prijateljstvom...jer ne možeš se povjeravati njima 10 i sa njih se 10 kresati istovremeno...ovo drugo možeš...ali prvo ni u teoriji...zna se i zašto...takvo prijateljstvo traži vremena...druga je strana medalje što Vi same žene dižete u visine do kojih niste ni blizu...to važi i za muške...ja sam koka i svaki koji vidi kresno bi me...isto je Bullshit...kao i ja sam frajer i svaka me želi...Bullshit...

muško-žensko prijateljstvo je vid odnosa 2 suprotna pola koji međusobno dijele sve od A-Ž, misli se na povjerenje, privatnost i intimne dijelove života bez sexualnog čina i nazanke da će se to uopće desiti...onog momenta kad se to desi i ako se desi, taj odnos nije više prijateljski, prelazi u drugi nivo...koji može biti bolji ili lošiji od prethodnog...iz prakse je dokazano da bude lošiji...rijetki su slučajevi da bude bolji odnos nego što je bio dok su bili prijatelji...

vezano za forume, ima istine što si napisala...ali to je paušalno...prvo trebamo biti svjesni da tu možemo svašta o sebi napisati, slagati bolje rečeno...npr. Ana je zgodna riba, ovo ono...na forumu mislim...koka za kojom svi sline i hvataju se Desanke...to je ta osoba na forumu...međutim u reali to je tenk od žene...hoda u opancima itd. sumrak je faca na forumu, glavni žigolo, sixpack ima...ma svaka ga želi ćim se pojavi...ali u reali sumrak ima 200kg...dok ovo piše poždere tonu čipsa i kilu kobasica za grickanje...tako da vjerovala ti meni ili ne, ja Vas nikada uopće ne zamišljam niti crtam u glavi...jer Vi ste meni tu kao da radio slušam..."čujem" taj vaš glas i to je sve...nema tijela...hoću ti samo reći da svi ne misle onako kako si ti opisala...naravno da je onoga više nego ovako kao što ja mislim...sad to su drugi razlozi i druga tema...to je ona tema zašto su ljudi tu i što ih privlaći...

dosta sam se na ovu temu raspisao, idem da prnem i podrignem se... :sumrak: :sumrak: :sumrak:

P. S. Ditu ne bih kresno, nije moj tip za kresanje...za razgovor je super, ali za ovo drugo nije moj tip... :sumrak: naravno nisam ni ja njen... :sumrak: tako nek zna da ima 1 koji je ne mašta... :sumrak:
[Vrh] Go down
Mister Mark
Šef sale
Šef sale

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    08/02/15, 08:41 am

Svaka čast profesore  :hlove:

školski ili pedagoški primjer rasprave o prijateljstvu sa puno analiziranja :hlove:

lijepo si to curkama objasnio, možda sada budu nešto realnije i ozbiljnije :jeee:
dok razmišljaju o svojoj osobnosti i neodoljivosti   ...( hoću reć o prijateljstvu )

P.S.

Šalu na stranu i molim bez ljutnje
vi mlađi ipak morate učiti od nas starijih i iskusnijih,
al stvarno mi se sviđa izlaganje kolege sumraka .
Volio bih još čuti kolegu Negrita
vjerujem da ima što šta dodati s obzirom na njegovo veliko životno iskustvo

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    08/02/15, 12:07 pm

Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji -ne bih se baš upuštao u preopsežnu analizu, pokušao bih objasniti zašto mislim da je prijateljstvo između dvoje ljudi koji se međusobno razlkuju samo po spolu ipak moguće... i ne samo moguće, nego se događaju svakodnevno, u našem okruženju, među ljudima koje poznajemo sa kojima živimo... ne znam koliko je pravih prijateljstava u stanju čovjek kroz život izgraditi, ovisi to svakako o njegovom karakteru, ali osobno bi mi bili dovoljo prsti jedne ruke da ih nabrojim... dakako, prijateljima možemo nazvati daleko veći broj ljudi, ljude sa kojima smo se našli istovremeno dijeleći slične životne situacije, one sa kojima smo u isto vrijeme bili u situaciji da samo zajedničkm naporom uspijemo prevladati određene teškoće, ili smo ih pak prepoznali kao osobe u čijem se društvu osjećamo ugodno, dobro i zadovoljno ... dalo bi se tu nabrajati.... konstanta su situacije u kojima se događa regrutacija prijatelja iz skupine običnih poznanika... sve prolazi kroz sito, ono što po nekim našim kriterijima vrijedi ostaje, ostalo odlazi...

... igrom sam slučaja u godinama kada je većina mojih prijatelja, odnosno prijateljica poženjeno i udano... govorim to stoga jer želim objasniti kako to prijateljstvo prestaje biti samo odnos čovjek na čovjeka, tj. (zbog naslova teme :bam: ) odnos čovjeka na ženu, nego je prilično složenije... u tom kontekstu tvrdnja da je prijateljstvo između muškarca i žene moguće stoji... jer uvažavajući osjećaje koje gajim prema ljudima koji su mi dragi, a prijatelji i prijateljice svakako to jesu, ne dozvoljavam si da o njima razmišljam u kontekstu začinjenom sexualnim primislima, a kamo li da razmišljam o realizaciji takvog nečeg... a vjerujem i da većina ljudi tako misli ...  

... znam da ima primjera kojim se dade takvo razmišljanje demantirati ... jasno i je da uvijek postoji i strah od pretpostavke da se takvo nešto uvijek može dogoditi...  može, dakako... ima prijateljstava koja se tome znaju oduprijeti... ima začudo i onih koja nikada ne budu tome izložena... jesu li ona time slabija ili lošija, ili su pak veća i čvršća, tko bi to znao? Neka budu samo prijateljstva, i to je puno  :)
[Vrh] Go down
Boba-x
Pisac
Pisac

Broj postova : 725
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    08/02/15, 08:39 pm

Iz svega što sam ovdje pročitala postavila bi to ovim redom:
prvo poznanici
drugo ljubavnici
i na kraju prijatelji :sumrak:
Možda se pitate zašto prijateljstvo na kraju, vrlo jednostavno, neva više sexa, znači ostaje samo prijateljstvo
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    10/02/15, 03:55 pm

Citat :
kao prvo, u prošlom postu što si opisala kao prijatelje to ti nisu prijatelji...to su poznanici...koje viđaš češće ili rijeđe

da,poznanici su i tvrdim da puno ljudi tvrdi za poznanike da su im prijatelji,a s tim se ne bi slozila nikako,koliko vidim niti ti :)

Citat :
ali ne možeš isključiti da to postoji...to je isto kao da govoriš da su žablji bataci sranje, a nisi ih ni probala...prvo treba nešto okusiti u životu pa reći, da je ukusno ili nije

probala i nije islo,ne radi se o mom nepovjerenju bar se nije radilo na pocecima tih prijateljstava,a nakon sto sam se opekla da nemam povjerenja i cisto sumljam da cu ga ikad imati.

Citat :
onog momenta kada taj par flertuje, to više nisu prijatelji...niti ima veze s tim...tako da nije normalno i ko što već napisah to nisu prijatelji

to me zanimalo i bas tako i ja mislim,namece se pitanje koliko prijateljstava onda zaista postoji,u mojoj okolici niti jedno,jer sve do jednoga razgovor im se svede na sve osim prijatejski ton..

Citat :
vezano za forume, ima istine što si napisala...

to je to,ima istine,meni dovoljno :)

Sve sto si rekao stoji,kako sam vec rekla sigurno i postoji negdje neko prijateljstvo u kontekstu kako si ga ti opisao,ali nit sam ga vidjela nit vjerujem da cu ga vidjeti  :prica:

MM, a gdje ti sada u biti stojis s misljenjem?na pocetku teme si rekao ne vjerujes u musko zenska prijateljstva,jesi sad promjenio misljenje?  :)

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    10/02/15, 03:58 pm

negrit,tebe nist ne razumijem pa necu niti komentirati :helou: koliko vidim razlicito gledamo na sam pojam prijateljstva,po tome vec vidim da ni sa kojom raspravom ne bi dosli do zeljenog cilja :)

---------------
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

Broj postova : 1601
Humor Kad sam bio mladjan lovac ja
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    10/02/15, 06:20 pm

Neke zene i neki muskarci mogu biti prijatelji, neki samo i mogu biti prijatelji, neki mogu biti i prijatelji i ljubavnici, ovisi o okolnostima. Neke zene i muskarci ne mogu biti prijatelji, vec samo ljubavnici, neke zene i muskarci ne mogu biti ni prijatelji ni ljubavnici. Ponekad je sve jasno kao zora, a ponekad je tanka linija izmedju privlacenja i obicnog prijateljstvovanja.
Kada se ne privlace onda je i slab interes za poznanstvom i mogucim prijateljstvom. Sve se moze ali kad se mnogo toga poklopi. Dotle shuti i sjedi doma i ...

---------------
Mi smo decki kaj pijemo stojecki
[Vrh] Go down
Sector
Vlakovođa
Vlakovođa

Broj postova : 439
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    13/02/15, 10:38 pm

Neću komentirati ovih zadnjih 3-4-5 postova...
Uglavnom svatko ima svoju priču o tome kako zašto,da-li ili ne... bahhh :aha:
Neki od Vas su imali ovakva ili onakva iskustva u životu kao i ja svoja,ali poševio sam se sa nekim svojim frendicama i još dan danas smo si dobri,no ševu i pomahnitalo ponašanje ne spominjemo,što je bilo bilo je.
Stojim iza svojih riječi (što se tiče DiTe  :hlove: ) i to je to.
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

Broj postova : 3972
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    24/05/15, 06:24 pm

Prijateljski odnosi između muškaraca i žena jesu mogući, ali je to ipak individualno i ovisi o tome kako netko definira prijateljstvo.
[Vrh] Go down
Yocker
Pisac
Pisac

Broj postova : 653
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    17/11/15, 09:54 am

Kako muskarac koji posevi i kokos u letu bude prijatelj sa bilo kime?
Cast izuzecima, no vrlo teska misija!
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2902
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    17/11/15, 01:58 pm

Yocker, zar misliš da su svi muškarci takvi? nebih se baš složila s tobom, ima često i obrnutih situacija...
I makni taj zločesti avatar, ovdje su samo dobrice :laala:
[Vrh] Go down
Yocker
Pisac
Pisac

Broj postova : 653
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    17/11/15, 02:39 pm

A ti imas puno muskih prijatelja pa si Dr. za te stvari?
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2902
PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    25/11/15, 03:41 pm

nisam dr za ništa,pa tako ni za to... no imam svoje mišljenje.-..
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji    

[Vrh] Go down

Mogu li žena i muškarac biti samo prijatelji
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» odvojeno ili zajedno u vrtiću?
» Mogu,hoću,znam
» tobrex