Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarPublicationsFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Gif slikice
08/12/17, 10:16 pm by Erra

» Ono što trenutno slušam je?
08/12/17, 10:12 pm by Erra

» Mostovi
08/12/17, 10:06 pm by Erra

» Dodatni smajlići
08/12/17, 10:03 pm by Erra

» Pogodi tko će postati poslije tebe
08/12/17, 10:01 pm by Erra

» Što Vas najviše opušta?
08/12/17, 09:59 pm by Erra

» Dobro nam dosli :)
08/12/17, 09:58 pm by Erra

» Kako se trenutno osjećaš?
08/12/17, 05:09 pm by Ana

» Topic Istine
08/12/17, 05:09 pm by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Obavijesti administratora

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11180
PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   29/11/14, 08:23 pm

Uklonila sam snijeg,izgleda da nas je zatrpao :hihih pa je zbog toga forum bio usporen :neznam

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   21/01/15, 03:42 pm

Dodala sam nam opciju da se mozemo zahvaliti nekome za ono sto je postao,time sto imate kod svakog posta(osim vlastitih) plusic za prst gore i minus za to ako vam se iz nekog razloga ne svida :)

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

Broj postova : 629
PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   22/01/15, 12:13 am

radi :hihih
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   17/05/15, 11:07 pm

Moram reci i pored vasih prijedloga,ono sto sam i sama opazila je da cu imati na koga se mogu osloniti,zbog toga mi je jako drago,a taj netko je nasa nova moderatorica Erra :hug:

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   27/05/15, 01:16 pm

Poigrala sam se malo sa imenom foruma,zbog probe da vidimo hoce li nas bolje prepoznati na trazilicama,posto je pojam Dnevni boravak jako sirok,a mi smo jos uvijek "maleni" mozda zbog toga nas je tesko naci.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   27/05/15, 07:01 pm

http://ww.safetab.org/textresults.php?q=Dnevni+boravak+forum&full=1

vratila sam ime,zbog toga sto je vec prijavljeno pod Dnevni boravak,a iz linka kojeg ostavljam ovdje vidljivo je da pronalazi se i u trazilici,nakon uredivanja jos malo kljucnih rijeci i kojekakvih sitnica :dada:

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   17/06/15, 03:07 pm

Obrisala sam neke teme koje nemaju niti jedan post u forumu Vijesti iz Hr. i svijeta,kao i iz foruma Nasa svastara,neke obrisala(bez postova),neke prebacila u arhivu foruma.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   17/06/15, 03:11 pm

Forumske igrice su sada spojene sa Kava "kod Đurđe",Razne fotografije,kao i slikarstvo su pod forumom Knjizevnost,Romantika,Ljubav i sex pa pod Musko,zenski kutkom,a Astrologija i Humor pod Nasa mala svastara.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   17/06/15, 04:00 pm

Dodan je portal,kao i profil forumasa na forumu.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   23/06/15, 02:23 pm

Malo sam se "igrala" po forumu i poremetila neke datume,kao i kada je tko bio prisutan,ali kroz koji dan bit ce sve namjesteno kako treba,uglavnom sve radi,osim eto tih datuma koji su malkice pomjesani.To je se dogodilo kada se pokusavala namjestiti opciju za smajlice koja mi prijavljuje generanu gresku na njima u admin panelu,tako da dok to ne sredim sa njima su moguci manji problemi poput da se pored smjalica kako ste sigurno vec primjetili pokazuje kod i takve sitnice.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   25/06/15, 06:39 pm

Dodala sam umjesto obicne strijelice misa na forumu da bude mali,plavi leptiric,nadam se da ce vam se svidjeti kao i meni,a u slucaju da vam smeta pisite na temi Prijedlozi za bolji forum,hvala :)

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   09/07/15, 02:28 pm

Ovo je obavijest za sve forumation forume : Dear members,

In order to perform our service, our technicians will work on our servers. Maintenance pages and slowdowns can appear on your forum. They are planning to perform our servers this week.

Sto znaci da tehnicari rade na svim forumima,zbog toga su moguce smetnje,izbacivanje sa foruma,sporo ucitavanje stranica ili nista od navedenog.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   30/07/15, 12:08 pm

@Ana je napisao/la:
Obrisala sam neke teme koje nemaju niti jedan post u forumu Vijesti iz Hr. i svijeta,kao i iz foruma Nasa svastara,neke obrisala(bez postova),neke prebacila u arhivu foruma.

danas je forum opet malo pociscen,neke teme prebacene u arhivu.Ako koja vam slucajno nedostaje,a da je u arhivi pisite pa cu je vratiti,prebacila sam one koje imaju jedan ili dva odgovora i tako stoje mjesecima zbog toga su tamo premjestene :da da

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   13/08/15, 09:13 am

Novosti na forumation forumima,pa tako i na nasem je da privatne poruke kojima je limit bio 50 u inboxu,sada je 200,pa tako sam i namjestila.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   27/08/15, 10:42 pm

Our DataCenter plans some maintenances on August 31st from 1am to 6am (UTC+2). Our service will be affected during this maintenance.

31.8 moguce su smetnje na forumu,ali isto tako i potpuna nemogucnost da mu se pristupi.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   23/10/15, 07:21 pm

Ocistila sam forum od starih tema,posebice iz Vijesti iz zemlje i svijeta,Astroglogija,Nasa mala svastara,neodgovorene obrisala,a one sa jednim ili vise odgovora prebacila u arhivu.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   05/11/15, 08:34 pm

Na zahtjev Erre skinut joj je status moderatora.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   01/02/16, 12:59 pm

Clanici Zvrkici je skinut status moderatora zbog nepotrebnog brisanja postova,ne samo Yockerovima,vec na dosta drugih tema kao sto su teme: "Price iz Zgreba","PhotoCollage Dnevnog boravka","Škatula za sne","Kakve muškarce vole žene","Najveća prometna u povijesti Slovenije: Sudarilo se 71 vozilo, 4 osobe poginule, 30-tak ozlijeđenih ","Poručite nešto gostima foruma ","Poklonite avatar ","Vaši prijedlozi za bolji forum ","Citat tjedna ","Klapska pisma" i jos toliko tema.

Ispricavam se svima ciji su postovi obrisani.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   01/02/16, 08:28 pm

Potaknuta ovim brisanjem postova zelim reci dvije,tri rijeci o forumu,za vas "stare" forumase ali i za nove clanove koji su dosli i koji ce doci.Nisam sklona brisati postove,osim na slikama jer ih dosta nestane nakon nekog vremena,mozda kakvog linka neispravnog.Ono sto bih brisala je vrijedjanje forumasa koje stoji i u pravilima foruma nije dozvoljeno,ali i u tom slucaju bih svakako obavijestila forumasa cije postove brisem.
Nije mi cilj da ovo bude idilicni forum,gdje je sve kao u bajci,cilj mi je druziti se,razmjeniti misljenje,raspravljati,ako treba i posvadjati se ali na odrastao nacin....kako stoji i u samom naslovu forum gdje svatko moze naci svoj kutak ako to zeli.
U vezi bilo kakvih nejasnoca uvijek mi se mozete obratiti na privatne poruke,ali i na samom forumu otvoriti temu ili u birtiju,nije vazno,ono sto je vazno je da tko pita ne skita i zasto da si stvaramo nesporazume gdje nije potrebno. :hay:

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   13/01/17, 10:53 am

Note that since January 2017, Google Chrome browser (version 56) could display a security alert on HTTP pages including a "Password" field. This will be a discrete indication with "Not secure" message that will be displayed in the address bar. Here's what it will look like:

How does this affect Forumotion Forums ?

On the discussion forums, members must log in by entering their username and password. This alert will not affect all HTTP pages, but only those that display a "password" field.

For Forumotion forums, this could typically occur on pages with a field asking to enter a password (Login widget, Quick login display, ...).

Don't be afraid, having this alert does not mean that your forum is not secure. This is a simple indication dictated by the new standards imposed by the use of a secure connection protocol between the web server that hosts your forum and your web browser.

[/b] If your forum is not in HTTPS, we recommend that you disable the "Login" widget and the "Quick login display" option. [/b]

Ne znam kada tocno ce se pojavljivati prilikom logiranje da veza nije sigurna,ali u svakom slucaju probat cu rijesiti cim prije taj problem.Ovo je toliko da znate sto se desava ako ne budete mogli pristupiti forumu.

---------------
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Obavijesti administratora   

[Vrh] Go down

Obavijesti administratora
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.