Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQRegistracijaLogin
Drži svoje lice okrenuto ka suncu i nikad nećeš vidjeti sjenku. Helen Keller
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Ono što trenutno slušam je?
Yesterday at 09:53 pm by Erra

» Brojimo unazad neparnim brojevima
Yesterday at 09:49 pm by Erra

» Brojimo od 10000 do 0 po 0,5

» Brojimo po 5 do 10 000

» Brojimo do tisuću
Yesterday at 09:48 pm by Erra

» Brojimo po tri
Yesterday at 09:48 pm by Erra

» Cure protiv dečki
Yesterday at 09:47 pm by Erra

» Citat tjedna
Yesterday at 09:43 pm by Erra

» Čija je zadnja na topicu?
Yesterday at 09:40 pm by Erra

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Kolačići sudbine

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Rainy
Pisac
Pisac

Broj postova : 1350
PostajNaslov: Kolačići sudbine   24/09/14, 09:54 pm

Pred Vama su Kolačići sudbine.
Svakog dana odaberite "svoj kolačić" -- svoju sudbinsku poruku.

izaberi svoj kolačić
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11112
PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   24/09/14, 10:16 pm

Zlatno pravilo glasi: kako je gore tako je i dole! Ako imate dobru ideju onda radite na konkretizaciji, nemojte biti lenji ili usporeni.

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   24/09/14, 10:36 pm

Istinu nije uvek prijatno cuti, ali je potrebno reci. Oseticete veliko psiholosko ili emocionalno olaksanje, tek kada stvari nazovete pravim imenom.

---------------
“Poslao sam joj kišu. Nemojte se ljutiti vi koji ste joj blizu pa ste pokisli. Ona stvarno voli kišu. A ja volim kad je sretna..”
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   24/11/14, 04:43 pm

Radite dovoljno na sebi, menjajte prirodu stvari i uticite na dogadjaje. Onaj ko se ne nada boljem i nece docekati bolje sutra. Sreca ipak, ne pada sa neba.

e jbga a ja cekam ispruzenih dlanova :hihih

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   24/11/14, 05:30 pm

Razmrsite konce, pustite da se stvari staloze ili razbistre u Vasoj glavi. Morate pronaci uzrok svog nezadvoljstva - odgovor se krije u Vama.
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   28/11/14, 09:49 am

To sto je u Vasoj glavi znate samo Vi, a u isto vreme to je i najveci razlog zbog kojeg Vas okolina ne razume na pravi nacin. Otvorite se i budite jasniji.

---------------
“Poslao sam joj kišu. Nemojte se ljutiti vi koji ste joj blizu pa ste pokisli. Ona stvarno voli kišu. A ja volim kad je sretna..”
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   30/11/14, 07:53 pm

U Vama se sukobljavaju razum i osecanja, dozvolite da prevlada ono sto Vam je milije. Mozda cete biti srecni samo jedan trenutak, ali i to je nesto naspram onih "siromasnih duhom".

---------------
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

Broj postova : 629
PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   01/12/14, 12:23 am

Bez suprotnosti nema napretka. Kako biste inace znali, sta je dobro ili lose? Idete tezim putem do uspeha, ali vazno je da ne odustajete.
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   09/12/14, 10:16 am

Ponekad je dobro biti porazen, jer tek tada mozete pravilno da sagledate svoju licnu snagu i mogucnosti. Neka Vas poraz nauci necemu korisnom, jer u tome je vrednost.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   20/12/14, 11:50 pm

Potrebni su Vam samodisciplina i potcinjavanje odredjenim pravilima. Ne mozete biti uspesni, ako se ne pridrzavate odredjenih pravila.

mah pravila su tu da se krse :dada:

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   27/12/14, 07:02 pm

Ponekad je dobro biti porazen, jer tek tada mozete pravilno da sagledate svoju licnu snagu i mogucnosti. Neka Vas poraz nauci necemu korisnom, jer u tome je vrednost.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   04/02/15, 03:37 pm

Nemojte usresredjivati svoju snagu na jednog malog misa, dok na Vasim vratima psi laju. Opasnost je tamo gde je "izvor". Zato nemojte upetljavati vlastiti konopac, vec naucite da ga odresite. :madajj:

---------------
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   27/05/15, 11:03 pm

Ocekuje Vas gubitak, ali i dobra pouka. Vazno je da naucite novu lekciju. Nema razloga da se ljutite na druge, jer krivica je u Vama.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   29/05/15, 04:13 pm

Uvek svice neko novo i lepse jutro, a vreme leci rane. Sreca je pred Vama, ali morate jos "dugo" hodati

---------------
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

Broj postova : 3829
PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   04/06/15, 12:24 am

Pratite znakove pored puta i necete zalutati. Vase srce vidi ono sto oci ne vide, stoga neka Vas vode osjecaji ili intuicija.
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   20/06/15, 10:48 am

Pad ponekad znaci i uspeh, sve zavisi na koji nacin tumacite odredjene stvari i dogadjaje. Neka Vas poraz uci i celici, jer svako iskustvo je dragoceno.

---------------
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   09/01/16, 02:54 pm

Potrebno je da pravilno uskladite svoje zelje, interesovanja i mogucnosti. Dozvolite nekom da Vam ukaze na pravi put ili na dobro resenje. Ucite od drugih.

---------------
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   08/06/17, 08:43 pm

Naučite da jednom "otvorenu bocu treba i popiti" - da započetu temu treba i završiti. Odlaganjem ne možete ništa postići, osim još većeg udaljavanja od rješenja.
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   12/06/17, 03:10 pm

Rekli ste: "Sezame otvori se", ali pri tome niste dovoljno verovali. Nije vazno ono sto ste spremni da kazete, vec ono sto cete uciniti.

---------------
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   19/06/17, 12:18 pm

Najljepši poklon koji nekome možete dati, je sposobnost da velikodušno dajete sebe! Usrećite druge i biti ćete sretni.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kolačići sudbine   

[Vrh] Go down

Kolačići sudbine
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izvrstan kolač
» KOLAČ OD VIŠANJA NA ČAŠE...
» Kolačići -prhko tijesto