Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarPublicationsFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Gif slikice
08/12/17, 10:16 pm by Erra

» Ono što trenutno slušam je?
08/12/17, 10:12 pm by Erra

» Mostovi
08/12/17, 10:06 pm by Erra

» Dodatni smajlići
08/12/17, 10:03 pm by Erra

» Pogodi tko će postati poslije tebe
08/12/17, 10:01 pm by Erra

» Što Vas najviše opušta?
08/12/17, 09:59 pm by Erra

» Dobro nam dosli :)
08/12/17, 09:58 pm by Erra

» Kako se trenutno osjećaš?
08/12/17, 05:09 pm by Ana

» Topic Istine
08/12/17, 05:09 pm by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11180
PostajNaslov: Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto   15/06/15, 07:02 pm

One otkrivaju jesu li mlađi muškarci seks-mašine ili su zakazali u krevetu, govore o svojim iskustvima, razlozima i strahovima. Pročitajte njihove intimne ispovijesti

Mlađi muškarci starijim su ženama napeti jer se uz njih osjećaju mlađe i poletnije. Mladost sa sobom nosi dobru energiju, živahnost, optimizam, buran seks, ali i nesigurnost kao i osudu javnosti. Starije žene iskreno otkrivaju kako je biti u vezi s puno mlađim muškarcima pišući svoja iskustva, razloge i strahove na mobilnoj aplikaciji Whisper.

Nekima se sviđa seks i osjećaj kontrole, dok druge kažu da imaju osjećaj kao da čuvaju djecu. Aplikacija je zainteresirala mnoge žene u sličnim situacijama jer mogu iskreno progovoriti o svojim vezama, a ostati anonimne.

Radije pišu o intimnim stvarima na Whisperu, jer mnoge ne mogu otvoreno razgovarati o svojim vezama s prijateljima i članovima obitelji. Neke se srame svojih veza iako u njima neizmjerno uživaju dok su druge ponosne što izlaze s mladim dečkima, piše Daily Mail.
Njihova iskustva, razlozi i strahovi:

Izlazim s mlađim dečkima jer se uz njih osjećam seksi, ljepše i privlačnije nego sa muškarcima mojih godina.
Moj dečko-igračka je tako seksi, ali kad progovori vidi se da je puno mlađi i bude mi neugodno.
Meni takve veze odgovaraju jer ne zahtijevaju toliku predanost, a imam i potpunu kontrolu nad njima, što volim.
Moj dečko je osam godina mlađi od mene i nikada mi ne kaže da me voli. Ta nesigurnost me živu izjeda.
Imala sam mlađeg i ostavio me... Osjećam se kao Demi Moore.
Volim mlade dečke, ali željela bi da ljudi prestanu misliti da je to čudno.
Izlazila sam s puno mlađim muškarcem i nakon prvog seksa priznao mi je da je lagao o svojim godinama.
Danas sam shvatila kako sam prvi test na trudnoću koristila kao tinejdžerka. Da sam bila trudna, dijete bi sada bilo staro kao moj dečko.
Ja sam starija žena i u vezi sam s 20-godišnjakom. Ne osuđujte me, on je meni prvi prišao. Da, to je totalna ludnica i osjećam se fantastično.
Moj dragi je šest godina mlađi od mene i ponekad se osjećam kao da čuvam djecu, a ne kao da smo u ljubavnoj vezi.
Izlazim s mlađima da bi imala kontrolu cijelo vrijeme.
Volim svojeg dečka, ali njegovi slabi seksualni apetiti me ubijaju. On je osam godina mlađi i trebao bi željeti više seksa.
Volim mlade dečke jer se volim zabavljati i stvarno puno seksati, a muškarci mojih godina ne mogu pratiti taj tempo.
Uvijek mi je bilo čudno kada starije žene imaju mlađe muškarce, ali više nije. I ja sad imam mlađeg dečka.
Moj medvjedić je prema meni posebno pažljiv i zato obožavam mlađe.
Prije sam mrzila kada su mi se mlađi dečki upucavali u baru, ali sada to volim zato što imam puno mlađeg dečka. Neprocjenjivo je vidjeti izraze lica drugih ljudi kad saznaju kolika je razlika u godina. Osjećam se ponosno.
Uživam u igricama sa svojim dječakom, ali u isto vrijeme skrivam bol koju osjećam zbog nedavnog razvoda.
Ljudi mi zagorčavaju život jer je moj dečko mlađi od mene 11 godina. Ne razumijem to. Oboje smo odrasle osobe i kakve ima veze kolika je razlika u godinama.
Strašno me privlače mlađi muškarci, ali strahujem da će me ostaviti i da ću na kraju biti usamljena.

[You must be registered and logged in to see this link.]

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto   15/06/15, 07:42 pm

... uopće me ne pali pomisao da sam 11 godina mlađi od svoje cure :cekic
[Vrh] Go down
Mister Mark
Šef sale
Šef sale

Broj postova : 2230
PostajNaslov: Re: Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto   16/06/15, 07:59 am

Pa da svi ti mlađi muškarci ubrzo napuštaju te starije žene . U vezu upadaju iz radoznalosti da vide kako to rade starije iskusnije gospođe, steknu neko iskustvo i odoše dalje, mlađa je mlađa.
Osobno sam probao
sa gospođom starijom 12 godina , bila je lijepa i zgodna i šarmantna ali sam ubrzo shvatio da to nije to i morao sam pobjeći
.Problem je prekinuti sa takvim ženama jer se nedaju sam tak otkantat,
one te zovu traže te smiješkaju ti se zovu te pilence disi ti mali moj i slične bedastoće. :hihih

Osobno ne preporučujem mladim dečkima da to rade. :mislim:

---------------
Netko drugi ti treba reći da si dobar, lijep, vrijedan
ako to sam sebi kažeš onda si obični egocentrik
[Vrh] Go down
Erra
Pisac
Pisac

Broj postova : 4036
PostajNaslov: Re: Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto   16/06/15, 01:02 pm

"Prije sam mrzila kada su mi se mlađi dečki upucavali u baru, ali sada to volim zato što imam puno mlađeg dečka. Neprocjenjivo je vidjeti izraze lica drugih ljudi kad saznaju kolika je razlika u godina. Osjećam se ponosno." :cekic

ovo je dokaz nestabilnosti te osobe (žene)

bez komentara sam ostala na ovo što piše kao njihova iskustva i stavovi 🇪🇭
[Vrh] Go down
Mister Mark
Šef sale
Šef sale

Broj postova : 2230
PostajNaslov: Re: Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto   25/06/15, 08:53 am

:ban:  :ljutica2:

Ajmo curke i muškarci
šta je cvikate reći svoje iskustvo.

Tema je zanimljiva :cekam: pokrenite se.

---------------
Netko drugi ti treba reći da si dobar, lijep, vrijedan
ako to sam sebi kažeš onda si obični egocentrik
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11180
PostajNaslov: Re: Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto   25/06/15, 03:01 pm

sta da kazem kad nemam iskustva sa mladjima od sebe,al dobih jednu ponudu od 12g mladjeg :hihih

Mogu reci iskreno da mladji muskarac ne vjerujem da bi me privukao,prvenstveno zbog svoje nezrelosti,nemam zivaca za igrice,a pretpostavljam nekako da upravo tako bi bilo.

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2902
PostajNaslov: Re: Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto   25/06/15, 03:34 pm

Upucavao mi se prošle godine jako jedan klinac, dvije godine mlađi od mog sina... Ja sam njega palila, vidjelo se to jasno na njemu, ja sam u njemu vidjela samo dijete...
U tom trenutku mi to nije čak ni imponiralo, smetalo mi je što se moja dobrodušnost pogrešno tumači....

Nekako su mi najdraži muškarci cca + - 5 godina... :roza:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto   05/02/16, 08:24 am

ni mene mlađi ne privlače... :sumrak: :sumrak: :sumrak:

šala na stranu, mogu razumijeti žene koje su ono baš "zagorile" pa ono daj bilo što da se oni dole vulkan ugasi...a, da sa njima mogu razgovarati i nositi se u društvu slabo iskreno...možda se ja varam i griješim...što sam ja mogao sa 20g koki od 40g npr. samo dahtati ko cuko...i čekati da na akciju...za vrijeme akcije lipšeš i ti i ona...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto   

[Vrh] Go down

Starije žene iskreno: Imamo puno mlađe dečke, evo i zašto
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nova mama s puno pitanja
» Automobili koji najmanje troše
» Opadanje kose
» Crvena Jabuka
» Isplati li se davati puno para za nove nabrijane mašine?