Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju. :: 2 Bots

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Ono što trenutno slušam je?
16/10/17, 02:28 pm by Ana

» Najljepša riječ
16/10/17, 02:20 pm by Ana

»  Ili - ili
16/10/17, 02:19 pm by Ana

» Ne volim...
16/10/17, 02:18 pm by Ana

»  Birtija
11/10/17, 08:02 pm by Tolja

» Pogodi tko će postati poslije tebe
11/10/17, 07:57 pm by Tolja

»  Kaladont
22/09/17, 07:59 am by Ana

» Kaladont imena
22/09/17, 07:56 am by Ana

» U ovom trenutku gdje biste željeli biti?
22/09/17, 07:55 am by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11164
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    27/08/15, 10:11 am

bem ti glavobolju No

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    06/09/15, 09:17 am

... čuj ga samo kako hrče
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    08/09/15, 12:40 am

8 ili 9h...
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2902
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    08/09/15, 07:56 am

Ma zašto ova budilica već zvoni...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    10/09/15, 11:39 am

nemam termina danas...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    12/09/15, 02:10 pm

...jos nije prestalo

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    12/09/15, 10:56 pm

opet na meni...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    14/09/15, 11:03 am

ajmo jovo nanovo 6.45 :hihih

---------------
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    14/09/15, 11:29 am

sutra idem...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    21/09/15, 09:48 am

o moj Boze :uh: samo ti Ana kreni od ranog jutra,takav ce biti cijeli dan

---------------
[Vrh] Go down
vuja
Pisac
Pisac

Broj postova : 271
Humor neznam ja sta je humor
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    21/09/15, 07:07 pm

novi ebeni dan

---------------
Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice sa sobom darujem [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    22/09/15, 09:32 pm

jbt. 04h je...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    26/09/15, 09:39 pm

ako prezivim vikend sama sebi placam pice :hihih :hihih

---------------
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    26/09/15, 09:45 pm

vlakom ili autom...?!
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    05/10/15, 07:10 pm

samo da prodje vrijeme do sest

---------------
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    05/10/15, 09:14 pm

koji idiot jbt.
[Vrh] Go down
Passion
Pisac
Pisac

Broj postova : 501
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    07/10/15, 06:31 pm

sta mi se danas bude desilo :grrr:
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    07/10/15, 09:52 pm

još 8x...
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2902
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    08/10/15, 11:29 am

Mrzim ovu budilicu....
[Vrh] Go down
Passion
Pisac
Pisac

Broj postova : 501
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    09/10/15, 07:38 am

nisam je cula :mijau: No
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    

[Vrh] Go down

Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next