Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarFAQRegistracijaLogin
Strpljivi ljudi, pa čak i narodi, oduvijek su se tješili lijepom poslovicom, da u svakom zlu ima i dobra. (S.Kolar)
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Kako se trenutno osjećaš?
13/08/17, 07:07 pm by vuja

» Kakvo je vrijeme danas?
13/08/17, 07:06 pm by vuja

» Je li seks u troje dobar za vezu?
13/08/17, 07:06 pm by vuja

» Koje boje trenutno imate na sebi?
13/08/17, 07:04 pm by vuja

» Online ljubav: Prilika za romansu ili grozno iskustvo?
12/08/17, 07:19 pm by Erra

» Tekstovi pjesama
07/08/17, 01:12 pm by Leona

»  Što boja očiju otkriva o vama ?
07/08/17, 12:52 pm by Leona

» Test: Voda kojom ste najviše privučeni otkriva tajne o vama
07/08/17, 12:51 pm by Leona

» Jedna šumska staza vas posebno doziva
07/08/17, 12:50 pm by Leona

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11140
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    21/12/15, 08:10 pm

samo jos malooo

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

Broj postova : 2902
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    22/12/15, 08:58 am

Oh, pa zar danas opet....
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    03/01/16, 09:26 am

jedva čekam da siđemo na livadu
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    03/01/16, 01:57 pm

o joj koja bura vani :hladno je:

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    05/01/16, 08:06 pm

... hpće li više zazvonit taj sat već mi je dosadno u krevetu...
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    06/01/16, 07:37 pm

hvala bogu prestala je

---------------
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    05/02/16, 09:26 am

ko da je polarna noć...
[Vrh] Go down
Gricgric
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    05/02/16, 09:29 am

danas je petaak, tralalalal
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    23/02/16, 09:17 am

kako bi bilo lijepo ostati jos koji sat u krevetu

---------------
[Vrh] Go down
vuja
Pisac
Pisac

Broj postova : 271
Humor neznam ja sta je humor
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    23/02/16, 10:08 pm

e jebem ti jutro i pevca :hihih :hihih :hihih

---------------
Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice sa sobom darujem [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    24/02/16, 08:02 pm

gdje sam?

---------------
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    24/02/16, 08:09 pm

kiša
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    17/03/16, 09:15 pm

kad cu se naspavatiiiiiiiiiiii

---------------
[Vrh] Go down
Passion
Pisac
Pisac

Broj postova : 501
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    18/03/16, 01:54 pm

jao moram ga voziti
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    19/03/16, 08:06 pm

... još danas i onda je gotovo sa radom subotom
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    23/03/16, 08:38 am

...ostat cu kod kuce

---------------
[Vrh] Go down
Passion
Pisac
Pisac

Broj postova : 501
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    24/03/16, 04:15 pm

pas mater kako boli
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    26/03/16, 08:50 am

koliko je to sati?kao da sam vjecnost spavala

---------------
[Vrh] Go down
Tolja
Pisac
Pisac

Broj postova : 1600
Humor Kad sam bio mladjan lovac ja
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    28/03/16, 05:15 pm

Da je ova promjena satnice teška zajebancija

---------------
Mi smo decki kaj pijemo stojecki
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    04/04/16, 05:56 pm

hihi iskljucila sam mobitel i zaspala krasno

---------------
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    

[Vrh] Go down

Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8