Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarPublicationsFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Gif slikice
08/12/17, 10:16 pm by Erra

» Ono što trenutno slušam je?
08/12/17, 10:12 pm by Erra

» Mostovi
08/12/17, 10:06 pm by Erra

» Dodatni smajlići
08/12/17, 10:03 pm by Erra

» Pogodi tko će postati poslije tebe
08/12/17, 10:01 pm by Erra

» Što Vas najviše opušta?
08/12/17, 09:59 pm by Erra

» Dobro nam dosli :)
08/12/17, 09:58 pm by Erra

» Kako se trenutno osjećaš?
08/12/17, 05:09 pm by Ana

» Topic Istine
08/12/17, 05:09 pm by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11180
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    16/12/14, 03:53 pm

...koliko sam se puta probudila nocas?

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

Broj postova : 1350
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    26/12/14, 06:24 pm

fino sam se naspavala, baš fino ;bravo:

---------------
“Poslao sam joj kišu. Nemojte se ljutiti vi koji ste joj blizu pa ste pokisli. Ona stvarno voli kišu. A ja volim kad je sretna..”
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    26/12/14, 08:22 pm

nadam se da ja bar sest,reci da je sest

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
Rainy
Pisac
Pisac

Broj postova : 1350
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    27/12/14, 07:29 pm

ma daaaaaajjjj, pa kakvo sad sunce??? :cekam: :grrr: :uh:

---------------
“Poslao sam joj kišu. Nemojte se ljutiti vi koji ste joj blizu pa ste pokisli. Ona stvarno voli kišu. A ja volim kad je sretna..”
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    04/01/15, 07:26 pm

...nemam volje putovati

---------------
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

Broj postova : 629
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    15/01/15, 01:00 am

moram li cim otvorim oci da se sjetim svega?
[Vrh] Go down
Sector
Vlakovođa
Vlakovođa

Broj postova : 439
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    15/01/15, 06:31 pm

Ah shittt...opet stoji ko štanga,a nemam ga kamo spremiti... :hihih :hihih :hihih
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    17/01/15, 11:07 pm

kako je moguce da opet kasnim?
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    20/01/15, 10:17 am

pa hebemu ciji alarm zvoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

---------------
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    25/01/15, 11:16 pm

sta znaci taj divni san
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    26/01/15, 04:56 pm

... e da mi ja još samo pet minuta
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    26/01/15, 11:15 pm

ubice me kasalj
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    27/01/15, 09:08 am

kako sam lijepo spavala i jos se probudila prije alarma :kavica:

---------------
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    01/02/15, 12:41 pm

jbt. jesi ostario... :hihih
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    01/02/15, 11:57 pm

ubice me ova macurina
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    01/02/15, 11:59 pm

kad prije svanu jbt.
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    02/02/15, 09:56 am

jos malooooooooooooooooo

---------------
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    02/02/15, 11:34 am

obavi ono...
[Vrh] Go down
dita von teese
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    02/02/15, 11:51 pm

kakva radost..ne moram na posao
[Vrh] Go down
Ana
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    06/02/15, 07:27 am

kaos,vani je kaos brrrr

---------------
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?    

[Vrh] Go down

Što ste pomislili jutros kad ste se probudili?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next