Dnevni boravak jopet forum

Početna stranicaPortalCalendarPublicationsFAQRegistracijaLogin
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan. Seneka
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 59, dana 15/06/17, 02:29 pm.
Latest topics
» Gif slikice
08/12/17, 10:16 pm by Erra

» Ono što trenutno slušam je?
08/12/17, 10:12 pm by Erra

» Mostovi
08/12/17, 10:06 pm by Erra

» Dodatni smajlići
08/12/17, 10:03 pm by Erra

» Pogodi tko će postati poslije tebe
08/12/17, 10:01 pm by Erra

» Što Vas najviše opušta?
08/12/17, 09:59 pm by Erra

» Dobro nam dosli :)
08/12/17, 09:58 pm by Erra

» Kako se trenutno osjećaš?
08/12/17, 05:09 pm by Ana

» Topic Istine
08/12/17, 05:09 pm by Ana

Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

Što je ženama najvažnije u seksu? Nije predigra...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Ana
Administrator
Administrator

Broj postova : 11180
PostajNaslov: Što je ženama najvažnije u seksu? Nije predigra...   24/09/15, 03:51 pm

Najnovije istraživanje pokazalo je da je za dobar seks ženama najvažnija emotivna povezanost. No isto tako ih od seksualnih aktivnosti može odvratiti stres svakodnevice.

Istraživanje je provedena pomoću aplikacije kojom se računa vrijeme ovulacije - Kindarom, a njime se željelo otkriti jesu li stereotipi o ženama i seksu istiniti.

Otkriveno je da je više od polovice od 500 ispitanica glasalo za emotivnu vezu kao najvažniji aspekt dobrog seksa. Manje od četvrtine je pak reklo da je predigra nužna, a tek 10 posto žena je smatralo da je najbitnija komunikacija. Novotarije i učestalost seksa su, po značaju, dobile pak manje od pet posto glasova.

Istraživanje je otkrilo da više od polovice žena ima osjećaj da se ne seksaju dovoljno, a tri-četvrtine ispitanica izjavilo je da bi rado uživale u seksu tri puta tjedno.

Većina žena izjavila je da postižu orgazam bar jednom tijekom seksa, dok najgori učinak na njihov seksualni život ima svakodnevni stres, koji je osvojio 39 posto glasova. Nakon toga je za loš utjecaj optužena nesinhroniziranost s partnerom, nedostatak želje ili samopouzdanja u svoj izgled.

Dobra vijest je da je gotovo petina žena izjavila da ne postoje nikakve prepreke u njihovom seksualnom životu, piše Independent.

Inače, jedno istraživanje provedeno ranije ove godine otkrilo je da žene preferiraju seks po noći, dok je muškarcima on draži ujutro.

[You must be registered and logged in to see this link.]

---------------
Ljudi kažu da vole kišu, ali kad pada otvaraju kišobran. Ljudi kažu da vole sunce, ali kad sija bježe u hlad. Ljudi kažu da im treba vjetar, ali kad puše zatvore prozor. Zato kad kažu da me vole ja se samo nasmijem! :)
[Vrh] Go down
negrit
Pisac
Pisac

Broj postova : 4972
PostajNaslov: Re: Što je ženama najvažnije u seksu? Nije predigra...   24/09/15, 05:40 pm

hmmm ... čekam ja da se vi cure malo tu izjasnite... pustimo mi po strani ovakva istraživanja ... uzorak od 500 žena relativno je malen... tim više što je odabran,po svoj prilici, na relativno malom području ... i to po svoj prilici u nekoj od ekonomski razvijenijih zemalja...
[Vrh] Go down

Što je ženama najvažnije u seksu? Nije predigra...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Birajte najsmješnije ime HNL-a
» Na koje ste filmove plakali? Najtužniji filmovi i najtužnije scene iz filmova!
» Ja zbunjena... :)
» Clint Eastwood
» Koji strip je po vama najbolje adaptiran u film a koji pak nije?